Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire jó a fültágítás?

Mire jó a fültágítás?

Figyelt kérdés
És hogyan csinálják?
2009. márc. 26. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg az új csodafülbevalóra gondolsz,amit fiúkon látni mostanában.Szerintem állati ocsmány.

A fülcimpába egyre nagyobb furatú köralakú fülbevalót raknak.És végén átlátni a fülén.Ha majd megunja,akkor meg lógni fog a fülcimpája,mint a kockásfülű nyúlnak.

2009. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

17/F nekem is van tágító. nemrég összejött gond nélkül 20mm. (: nálam külön jelentősége van a tágítóimnak. izlésesek sztem.


A fültágítás egyébként hosszú folyamat, mindig picivel nagyobb vastagságú ékszert kell betenned. de nem szabad hírtelen sokat változtatni. mert berepedhet a bőr és az nagyon lassan gyógyul be. Ezér is jó az. ami fokozatosan vastagodik. néhány naponta arrébb tolod picit és kész. (:

2009. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én 20 mm-es expandert (ien cápafog alakú izét) raktam bele, és így meg volt hamar. és mert tetszik:) sokan így fejezik ki, hogy bírják a fájdalmat
2009. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mire jó?


Arra amire egy fülbevaló,gyűrű,karkötő vagy nyaklánc.Semmire.Csak díszít,viselőjéről árul el vmit.:)


Amúgy nem igaz hogy ha megunja akkor 'lógni' fog, mármint függ a mérettől meg az embertől is.1cm-ig visszamegy elvégre a bőr rugalmas de hallottam olyat is akinek 15mmről gond nélkül visszaszűkült.

2009. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
hát tul kép semmire de ha éppen ez a menő...am gőzöm sincs h csinálják
2009. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

én magamnak tágítottam. egyre nagyobb akármikkel. :)

fogpiszkáló. fülpiszkáló. tollbetét. tágító :) én csak 5 mm szeretnék és megis van. imádom. :) és nem feltétlen kell átlátni a füleden :) napuszii L/16

2009. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!