Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan srácokról akik sminkelik magukat? Fekete rúzs, szemcerka használatára, szóval a goth félékre gondolok

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jól néznek ki. De csak azért mondom mert én is ilyen vagyok XD
2009. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem, mi goth srácok jól nézünk ki :P

De a goth lányok mindannyiunknál szebbek! :D

2009. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Egy jó kis koncertre elmegy, de a hétköznapokban még elég furcsa.
2009. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
A Goth-os tényleg jól néz ki, de pl Rockereknek szerintem jól áll a fekete körömlakk és 1 kis szemcerka más nekem nem jön be ;)
2009. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Echte rockernek tartom magam, ezenkívül a goth stílust is szeretem, de nem szeretem ha a barátom több festéket használna mint én. De amúgy nem érdekel, mindenki úgy festi magát ahogy akarja. Amúgy ma a villamoson láttam egy srácot akinek francia műkörme volt. Azért ez már túlzás.
2009. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Fiún semmilyen sminket nem viselek el.

Se rockereken,se gótokon.


(30 éves örök rocker lány)

2009. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Lehet vaskalapos vagyok, de egy fiú ne sminkelje magát, maximum ha vannak bőrhibái akkor egy kis alapozó. Szerintem a túlzott smink egy lánynak sem áll jól, de egy fiúnak?! Nekem nem tetszik, de biztosan tetszik a goth lányoknak.

23/l

2009. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Fiúnak bármilyen smink?

U N D O R Í T Ó

Ha ennyire feltűnési viszketegségben szenved, találjon ki kevésbé gusztustalan dolgot...

2009. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
70%
Nekem nagyon bejön ha valakinek jól áll :) Igaz a rúzst nem pártolom annyira sőt... Részemről a szemek kiemelése a nyerő az ajkakon max finom áttetsző ajakfény...
2009. márc. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
77%
nekem jobban tetszenek ha kicsit sminkelik magukat mert azt jelenti h törődnek magukkal.. főleg itt magyarországon ritka h egy srác ápoltXD =D meg legalább kicsit érdekesebbek, nem oylan szürke mindennapos:P jó extrém:D(L) szeressük az olyat =D
2009. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!