Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mostanában kevésbé divat a...

Mostanában kevésbé divat a műköröm és a természetesség a trendi vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés
Nem a feltűnő, színes, vásári műkörmökre gondolok, de sok nőnél, akinél eddig azt láttam, hogy szép, ízléses műkörme van, mostanság eltűnt és a sajátjukat hangsúlyozzák inkább egy átlátszó vagy halvány rózsaszínes lakkal...
2011. júl. 7. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen jól látod :)
2011. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, mert én pont az ellenkezőjét látom.
2011. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát én is csak egyre több ocsmányságot látok.

Azok az ismerőseim, akik elég sokáig műkörmöt viseltek, azért hagyták abba, mert a saját körmük teljesen tönkre ment, elvékonyodott, néhánynak meg egyenesen berohadt alatta. Ciki. XD

2011. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is tönkrement a körmöm a műköröm alatt, pedig nem is viseltem sokáig. Full elvékonyodott, annyira,hogy látszódott alatta a bőr. Aztán leszedettem és hónapokig tartott,hogy rendbe jöjjön, mondhatni nem is jött, inkább lenőtt. Most már a saját körmöm is egész hosszú és erős, nem műköröm nagyságú, de szép. Így legalább mindig ahhoz igazítom a körmöm színét,amilyen ruha van aznap rajtam :) sokkal praktikusabb és nem vágja tönkre a körmöt.
2011. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a körmöd alatt mindig látod a körömágyat, és nem a műköröm teszi tönkre a körmöt, hanem a rossz körmös.


Egyébként divat a műköröm, de most a természetes változatok hódítanak, ami szinte csak saját köröm megerősítés.

2011. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Előttem hozzászólóét adom.

Mellesleg, igen a természetes dolgok jöttek divatba, színekben ezért is a barna a kreol a vajszín és a világosabb bőrszín. ; )

2011. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a természetesség mindig divat lesz :) jöhet akármilyen köröm vagy haj őrület előbb utóbb mindenkinek jobban fog tetszeni a természetesség :)
2011. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig hullamban valtozik...a 80-as evekben is nagy divat volt a mukorom, aztan a 90-es evekben elhagytak a nagy karmokat, amik par eve ujra divatba jottek. Most nem tudom, hogy mi a helyzet, nekem sosem volt mukormom es nem is akarok, de gondolom, hogy elhagyni teljesen nem fogjak, mert nagyon jo uzlet ez a kormosoknek.
2011. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csőke válasza:
ez az én saját véleményem..(fiuvagyok)nekem semmi bajom a műkörömmel egy bizonyos szintig ne legyen nagyon hosszu mert az OCSMÁNY és undorodok..lehet műkörme nyugodtan egy lánynak de ne vigye nagyon tulzásba..azok a nagy karmok..:S minek?szerintem szebb egy kissebis de jobban szeretem ha nincs műkörme csak szépen kifesti..mellesleg láttam már olyatis az eggyik lány barátomnál hogy mindig műkörme volt és valahogy megbetegedett a körme vagy nemtudom..oylanfura volt biztos azért mert nem levegőzött vagy nemtudom:)
2012. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!