Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Astor vagy Rimmel? Melyik a...

Astor vagy Rimmel? Melyik a megbízhatóbb márka?

Figyelt kérdés
Melyikből jobb az alapozó, szempillaspirál, körömlakk, szemhéjárnyaló stb.? Tartósak, minden termékük jó/rossz, vagy van, ami kiemelkedik a többi közül? Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 11. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egykutya. Hasonló árkategória, ki kell próbálni. Nekem mattító púderem van Rimmeltől, az szuper, de az alapozójuk nem jó, abból az Astor jött be.
2011. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Astor sokkal jobb:)
2011. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Astor
2011. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Astortól most vettem egy púdert és nagyon elégedett vagyok vele. Rimmeltől vettem egy szempillaspirált, arra azt mondanám hogy nem rossz, egész elfogadható, de azt nem mondanám rá, hogy hú de jó.

Astortól van egy rózsaszín körömlakkom, azzal nagyon elégedett vagyok, csak 2-szer kell festenem hogy látszon, de így tökéletes. A Rimmeltől a sötét lila körömlakk szintén tökéletes a számomra, meg vagyok vele elégedve.

Régebben volt Rimmeltől egy sötétkék szemhéjpúderem, de már ezt a fajtát nem árulják, na azzal is nagyon elégedett voltam, kár hogy már nem lehet ilyet kapni. Valamint régebben amikor nem használtam szemhéjtust hanem helyette még csak szemceruzát, akkor azt mindig a Rimmeltől vettem, mert nagyon jó volt, jó feketén fogott, míg más messze nem volt olyan jó.


Ennyi az én véleményem.

2011. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 12. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
mindkettő egy f*s, angliában ezek a nálunk 1 euros/100forintos boltoknak megfelelő helyeken kaphatóak.:( én azt mondanám hogy válassz inkább egy max factor-t vagy egy bourjois-t! nem sokkal drágább de már a közepes minőséget képviselik :)
2011. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Drága uccsó válaszoló rebegj el egy gyors imát h neked eme termékek még a középkategóriát képviselik...hidd el,ha tehetném én is csak chanel rúzst kennék a számra...de nyilván,a kérdező azért ebből a két termékből akar választani mert ERRE VAN ZSÉJE...bocs
2011. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!