Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pl. Kék szinü nyakláncot csak...

Pl. Kék szinü nyakláncot csak kék szinü felsöhöz vehetek fel? Vagy elég ha van rajtam valami ami kék, vagy még az sem kell? vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Kék nyaklánc.


Vegyél fel hozzá kék vagy fehér vagy fekete felsőt,és ne viselj hozzá,zöldet,lilát,sárgát,narancsot,barnát,pinket,szürkét .Mert könnyen úgy nézhetsz ki mint egy papagáj.

2011. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.És akkor mondjuk bármilyen szinü nyakláncot felvehetek fekete,fehér felsöhöz?
2011. júl. 26. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én ugy szoktam, hogy mondjuk ha tiszta feketébe oltozom,akkor azt feldobom egy szines nyaklánccal és ugyanolyan szinu fulbevlóval. vagy akkor is jó a szines nyaklánc,ha van rajtad más ugyanolyan színu cucc, pl lila szoknya, fekete felso,lila nyaklánc.
2011. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen,bármilyet felvehetsz,de ne hord mellé pl. piros táskát,vagy cipőt mert az idétlenke.
2011. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kékhez jól megy a piros (matróz stílus), a sárga, a narancs, a fekete-fehér, a türkiz, a pink, igazából szinte minden, csak az árnyalatot figyeld (a zölddel talán nem az igazi). Soha nem vennék, kék felsőhöz kék nyakláncot, mert nem látszana, és semmit nem mutatna, ellenben valami olyasmit ami jól elüt tőle, már igen, hogy érvényesüljön a nyaklánc. ha a nyakláncod kék, akkor húzz hozzá farmert, vagy kék táskát vegyél, de egy kék karkötő is jó, vagy gyűrű, a lényeg, hogy ne legyen túl közel a nyaklánchoz, hogy eloszoljanak rajtad a színek.

Szeretem a papagájokat, és ezen a nyáron amúgy is a color-blocking a menő

27/n

2011. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!