Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek? (Tanácsok, tippek. )

Mit tegyek? (Tanácsok, tippek. )

Figyelt kérdés
Még suli idejében nem érdekelt, hogy hogy nézek ki. De mivel sokan megbántottak akkor, hogy milyen csúnya vagyok meg ilyenek. (ami nagyon fájt) Ezért jövő tanévre szeretnék csinosabb lenni, de mit kéne tennem szerintetek? (itt gondolok sminkre, hajra, öltözködésre)
2011. júl. 28. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha hiszed, ha nem, mi nem tudjuk, hogy mi áll jól neked.
2011. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

próbálj ki egy új frizurát

nem tudom mennyi idős vagy, milyen az arcformád, milyen most a hajad...

öltözködj esetleg máshogy

szerintem a sminket(főleg suliba) nem kell túlzásba vinni, egy szempillaspirál, szájfény, esetleg szemhéjra valami szín,de inkább arra is csak valami természeteset

2011. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hot_kiss ***** válasza:
100%

Írj le magadról pár dolgot.

Milyen az alakod, milyen magas vagy, hány éves, eddig miket hordtál.

Milyen hosszú, színű, fazonú a hajad, milyen alakú az arcod, milyen színű a szemed, milyen színű a bőröd.


Ezek után már jobban tudnánk segíteni, de ami általánosságban igaz, hogy ápold a bőröd, vágass egy új frizurát (talán hajszínt is), próbálj ki új sminkeket és próbálj stílusosabban öltözködni. (:

17/L

2011. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 16éves vagyok, ovális az arcformám, a hajam most tépett, kb. a vállamig ér, fekete színű és oldalfrufrum van.

Az alakom szabályos (175cm és 65kg), eddig divattalanul öltözködtem és nem voltam túl szexi sem, a szemem (sötét)barna színű, a bőröm világos színű. :)

2011. júl. 28. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Lila szemceruzával kihúzni fölül, és szempilla spirál? Az nem túl vad, mégis sokat szépít. :)
2011. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem tudsz képet rakni magadról ??
2011. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De tudok! Itt egy olyan kép, amin már próbáltam jobban kinézni. [link]
2011. júl. 28. 22:10
 8/9 hot_kiss ***** válasza:

[link]

Ezt a smink terén figyelmedbe ajánlom(:

Először próbálkozz egyszerűbb dolgokkal, aztán majd úgyis belejössz, ez csak egy irány, amerre mozdulhatsz(:


16 éves vagy, már hordhatsz kisebb sarkú magassarkúkat is akár, (5 cm kb.), egy jó fazonú, kényelmes, alakodhoz illő nadrág és színes felsők. Hogy milyen a stílusod azt nem tudhatom, de van most már elég sok divatüzlet. Bemész egybe és ha engedheted magadnak, akkor választasz egy-két talán merészebbnek tűnő, de szolidabb darabot, amit eddig nem vettél volna fel, de nagyon tetszett.


Én hajban barna mániás vagyok, szóval erről elfogultan beszélnék :D

2011. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SPAWN77 válasza:

Szia!

Az első és legfontosabb dolog, hogy ne azért akarj változtatni a külsődön mert a környezeted nem tetszését nyilvánítja. Ha fiúkról van szó akkor valószínüleg még nem elég érettek a dolgok tisztán látására elmennek "partyzni" és egy sör után egy vizilovat is playmate nek találnak. (ébrettem már sajnos én is furcsa helyzetben). A lányok pedig lehet h csak féltékenyek mert a képedet nézve nincs a természetes külsőddel semmi probléma. Csak azért mert szolídabb vagy mint kortársaid akik 14 évesen gyesre vonulhatnak még nem te vagy a kívülálló. Az első sorom lényege h ha magadnak akarsz tetszeni legyél amilyen lenni akarsz mi nem szabhatjuk meg neked ha esetleg egy fiúnak és gyanítom ez van a háttérben ha úgy érzed meg ér ennyit a csávó puhatolózdd ki ő mit szeret egy lány külsejében.

21 átl. éretteb F.

2011. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!