Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van sminktanácsadás a M. A....

Van sminktanácsadás a M. A. C. üzletekben?

Figyelt kérdés

Egy blogon olvastam, hogy a váci utcában, az aréna plázában, és a westendben a M.A.C. boltokban profi sminkesek segítenek kiválasztani hogy mi illik igazán az arcodhoz.Ez tényleg így van?? És ha igen mégis hogy működik??Úgy értem hogy ingyenes?? Smink nélkül kell oda menni hogy lássák pontosan milyen a bőröd?? Vagy ott lemossák?? Az eladó csak rád néz és már tudja mit adjon, vagy ki is próbálja rajtad?? Kell egy külön pultnál segítséget kérni vagy egyből jönnek?? És mennyire megbízható tanácsokat adnak??Mindent ki választanak neked (alapozó, korrektor, kőpúder, pirosító, szemlényfestékek stb.)?

Fontos lenne mert nem vagyok pesti de ha tényleg ilyen készségesek akkor felutazom egy délutánra.


2011. júl. 31. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezdeném azzal, még sosem voltam MAC üzletben és nem próbáltam ilyet, de elég sok beauty blogot olvasok, úgyhogy egy picit tudok segíteni.

Az, hogy PROFI SMINKESEK foglalkoznak veled, nem vagyok benne biztos, én úgy tudom csak eladók akik nagyon jól értenek ehhez. Egyébként ez úgy van, hogy te amit szeretnél megvenni, például egy szájfényt, abban segítenek neked vajon jól áll, vagy fel is kenik, esetleg ha alapozót vennél, akkor elmondod milyen az arcod (zsíros, száraz stb.) mivel van problémád, és akkor a rengeteg fajta alapozó közül segítenek neked választani, melyik lesz neked a legmegfelelőbb és ha megvan akkor megnézik passzol e a bőrödhöz. Ilyenekre lehet ott számítani. Ja és az árak, nem tudom te tisztában vagy e (ugye írtad, hogy nem vagy pesti) de kb. egy szájfény kerülhet 5-6 ezer forintba, vagy alapozó akár 9 ezerbe.

Remélem tudtam segíteni egy kicsit.

2011. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sminktanácsadás 15000 Ft, amit levásárolhatsz(ebben minden benne van, és tényleg jó dolgokat mondanak). Mehetsz sminkben, mert úgyis letisztítják az arcod. Általában be kell jelentkezni, de lehet, hogy azonnal is beülhetsz...forgalomtól függ.
2011. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bejelentkezni hol lehet?? van esetleg egy telefonszám?? mert csak a bejelentkezésért nem mennék fel külön.
2011. júl. 31. 21:29
 4/4 A kérdező kommentje:
egy ismerősöm most mondta hogy ő volt kb. egy éve váci utcában és vele tök paraszt volt az eladó:P:S
2011. júl. 31. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!