Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti hordtok hosszú...

Lányok ti hordtok hosszú hegyes műkörmöt suliban? Nem szólnak érte?

Figyelt kérdés
Hosszú hegyes (stiletto) műkörmöm van nyár eleje óta. Nagyon imádom, általában francia, valami díszítéssel, de elég látványosak. Félek, hogy a suliban "leszedetik" velem, bár úgy sem fogom megtenni, hiába kérik. 18/L
2011. aug. 2. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h leszedetnék :) Főleg,h 18 vagy, gimiben ezzel már nem törődnek annyira, ha egyetemre mész, akkor meg főőleg nem!
2011. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óóó ez mondjuk attól függ milyen suliba jársz?! Konzervatív e a tanári karod? Mert ha igenesetleg Ők megszólhatnak érte..A mi sulinkban azért sem szóltak ha a szivárvány minden színében játszó hajjal jöttél suliba,sőt volt aki meg is dícsérte a csajnak:D
2011. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, csinálsz, amit akarsz jóformán és ha amúgy sem szedetnéd le, akkor mi a problem?
2011. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktak szólni dolgokért amiken ki vagyunk sokszor akadva, például ha valaki kézitáskával és nem hátizsákkal megy suliba. Még a féloldalas converse táskáért is szóltak egyik osztálytársamnak. De leszedetni biztos nem fogom, a házirendben ilyenek nincsenek benne, tehát nem lenne okuk leszedetni. Csak kíváncsi voltam, más is jár e így suliba. :D
2011. aug. 2. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fognak. Nekem is volt középsuliban hegyes műkörmöm. Az akkori osztályfőnököm elég konzervatív volt, csúnyán nézett rá, de nem szólt, mert nem sértettem semmilyen szabályzatot xD

Sőt, derékig érő póthajam is volt, magassarkúban jártam, sminkeltem magam :) Szerintem 18 évesen az ember lánya némileg önálló, van saját ízlésed stb. Esetleg némelyik konzervatívabb tanár tehet rá megjegyzést, de nem fogják erőnek erejével leszedetni.

20/L

2011. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dika12 válasza:
De itt nallunk igen is szolnak meg akkor is ha pinkre,vagy ha mas szinre van befestve...borzaszto...
2012. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!