Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gyerekes egy szívecskés...

Kixy93 kérdése:

Nagyon gyerekes egy szívecskés napszemssüveg egy 17 évesnek? :/

Figyelt kérdés
Imádom, de egyik barátnőm szerintem gyerekes..:(
2011. aug. 2. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
kitöröltem a két 'ss' betűt, de végül így küldte el.. -.- :D
2011. aug. 2. 17:50
 2/6 anonim válasza:
100%
hát egy 17 évesnek elég babás. De ha neked teccik ne figyelj másokra... :))
2011. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 2. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 vagyok és nem venném fel, de nem azért, mert gyerekesnek tartom, hanem nem tetszik..(:

Szerintem, ha neked tetszik, és jól áll nyugodtan hord! Nyár van, vidámság..és én bírom az olyan embereket, akiket nem érdekel más véleménye, illetve azt is szeretem az emberekben, ha ilyen bohókásak (nem találtam jobb szót ^.-), vidámak(: Szóval nyugodtan viseljed, büszkén(:

2011. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, ment a pipa ;) :)
2011. aug. 2. 18:24
 6/6 anonim válasza:

Vedd fel ha tetszik! Azért mert itthon csak az érvényesülhet aki a csordában van, te még lehetsz krokkkodil:o) Én is magam követtem, sosem másokat, volt aki kinevetett, volt aki követni kezdett.


Ahogy Maróy Kriszta (Glamour főszerk) mondja: " El kell telnie legalább a 20as éveidnek ahhoz,h ogy ne érdekeljen mit mondanak rólad mások"


Hajrá!

2011. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!