Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táskát vegyek az...

Milyen táskát vegyek az egyetemre? (Anglisztika szak)

Figyelt kérdés
Bocsi a butuska kérdésért, de nem tudom, hogy mennyi könyvem+jegyzetem lesz. Nem nagyon szeretnék válltáskát, de túrázós hátizsákot sem. Esetleg valakinek van ötlete? =)
2011. aug. 2. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én eddig max. pár füzetet vagy jegyzetet hordtam magammal. Teljesen mindegy, milyen táskád van. Nekem egy ilyesmi van:

[link]

2011. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Könyveket nem igen fogsz magaddal hordani.
2011. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azokból csak tanulni kellesz, jóó sokat. :)
2011. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen neked tetszik, ezt már semmi nem szabja meg. Nálunk a gimibe már sokan 16-17 évesen is válltáskával járnak. Ha nagyon nem tudsz dönteni, egy kis ideig járj egy régebbivel, és meglátod, hogy mennyi mindent kell cipelned, majd utána veszel, ami neked megfelel. Meg ez a stílusodtól is függ, hogy nőiesebb vagy sportosabb. Olyan szép táskák vannak, ha tehetném én hetente másikkal járnék :DD
2011. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 habibi ***** válasza:
100%
én mindig olyan nagyságú táskát hordtam, amibe belefért egy kis füzet és egy toll.Általában naponta nem volt sok órám, így elég volt magammal vinnem 1-2 füzetet, de sokszor nem is kellett hordanom max. egy papírlapot, mert neten fenn volt az anyag. Tehát olyan táskát válassz, amibe belefér 1 füzet, (könyvet én nem hordtam, mert másnál mindig volt és a prof is mindig rám szólt, ha belenéztem a könyvbe, hogy miért nem rá figyelek?utána meg, az volt a baja, hogy nem néztem a könyvbe..ezeken elmenni..na mindegy azóta nem hordok így nem tud belém kötni)és mondjuk egy üveg víz, kaja- na mondjuk ez attól függ milyen hosszú lesz a napod, aztán pénztárca, papírok, igazolványok, bérlet, ha kell, mobil...
2011. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
aki elsőnek irt a keresztanyumnak is pontr ilyenje van és imádja csak neki barnába!
2011. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat! Huh, milyen jó érzés, hogy nem lesz sok könyvem és füzetem, amit magammal kell cipelnem! =D Akkor szerintem valami kisebb válltáska lesz, amibe beleférnek a füzetek szükség esetén, de nem olyan hosszú izé, mert azt utálom, hogy össze-vissza csúszkál, stb.
2011. aug. 3. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Áh, ha csak nem vagy egy elvetemült stréber állat (már bocs:D) akkor max pár jegyzetfüzet lesz nálad. Jó esetben ez csak néhány A4-es lapot fog jelenteni.
2011. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

ez is jól néz ki bár nem tom milyen színűre gondolsz de tok egy oldalt: [link] naon jók és naon olcsók!

2011. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!