Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piros vagy rózsaszín köröm...

Piros vagy rózsaszín köröm jön be a pasiknak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 12:34
 1/10 dirtboy ***** válasza:
100%

A sötét piros az abszolút nem jön be nekem,arról az 50 éves nők jutnának az eszembe.De különben a természetes színét szeretem legjobba a körömnek.

21/F

2011. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a sötétbarna a legjobb:D de amúgy elvileg piros, nem? inkább mint rózsaszín.
2011. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én inkább pirosra szeretem festeni. nem vörösre, hanem olyan cseresznyeszínűre :D szerintem az nőies, de nem szajhás, vagy öregasszonyos. amúgy meg én imádom a francia manikűrt, szerintem az a legcsinosabb. :)
2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sajnos szerintem egyik sem :)

sok barátnőmnek a barátja azt mondja,hogy a világ legértelmetlenebb dolga a körömfestés :D

egyébként,hogy válaszoljak is szerintem inkább a piros

18/L

2011. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

A legtöbb piros sajnos ócska szajhás. :D

A rózsaszínűek meg barbie babásak!

2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Azt szeretem ha egy csajnak kék vagy sárga vagy narancssárga körme van. A rózsaszín plázap*csás, a piros meg k*rvás. Bár akk már inkább piros. 18/F
2011. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Teljesen ledöbbentem, hogy a rózsaszín nem jön be. Azért is tettem fel a kérdést, mert nekem is azt mondta valaki, hogy inkább a piros, mert a rózsaszín kislányos, sosem gondoltam volna!

Nekem is cseresznyepiros van pirosból meg bordó, nem az a kimondottan piros öregasszonyos :)

2011. aug. 5. 19:08
 8/10 A kérdező kommentje:
van zöldessárga is, az a párom kedvence. Én imádok lakkozni!
2011. aug. 5. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem személytő,l függ h kinek mi tetszik, meg h kinek mi áll jól.
2011. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rózsaszín
2011. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!