Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet tetoválást csináltatni...

Lehet tetoválást csináltatni 14 évesen szülői beleegyezéssel?

Figyelt kérdés
A kutyám meghalt pár hónapja. Nagyon szerettem és hiányzik. 13 évig mindig velem volt. Így szeretnék emléket állítani neki, hogy örökre velem maradjon. Legális 14 évesen tetoválást csináltatni és ha igen tudtok helyet mondani hogy hol? És milyen árban lenne egy színes kb. 7x7-es kép? Előre is köszi.
2009. ápr. 12. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

18év alatt nem lehet semmien beleegyezéssel tetkó. már énis megérdeklődtem 16évesen h "szülőit beleegyezést se fogadtok el.? kérdeztem mondta a srác h 18 at be kell h töltsem."


de vannak olyan szalonok ahol nem fordítanak nagy tekintélyt a szabályokra és megcsinálják neked.

2009. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és ott milyen minőségű? jó vagy "sufni tuningos"? :D
2009. ápr. 12. 23:22
 3/16 A kérdező kommentje:
egyátalán honnan lehet tudni hogy egy adott helyen jó minőségű tetoválást csinálnak?
2009. ápr. 12. 23:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

én megkérdeztem azt is h mivel fertőtlenít. hol ott tudtam már csak azért mégis. am nem látszik a szalonon h lepukkant-e v pazar.:)


plázában is lehet igénytelen és nem megfelelően üzemelő szalon.


am ahol laksz neten utána nézel 1 szalonnak és a cím szerint elmész. ott megkérdezed h vállalnák-e. bár kétlem mivel ez elég nagy "felelősség" az alkalmazott részéről és a szalont is becsukathatják ha kiderül h ott készült. szüleid nem fogják kicsapni a biztosítékot.? :)

2009. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de az én bnőim anno 16-17 évesen csináltattak tetkót. nem is egyet

Nem kellett hozzá semmiféle beleegyezés. Bár az igaz, h ez 3-4 éve volt

2009. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát a mostani fiataloknál ugyanúgy divat, mint a piercing és mindenkinek megcsinálják 18 év alatt vagy tudják hova kell menni ahol ezt megcsinálják nekik ilyen korban :D Utána kell érdeklődni hol csinálják meg :)
2009. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
annó Elvisnél kikellett tölteni egy szülői nyilatkozatos papírt,18 év alattinak.. szóval lehet
2009. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk (kisváros) megcsinálják bárkinek, a kort nem nézik, nem kell szülői beleegyezés sem. De hát menj el tetováló szalonokba és kérdezz rá. 7x7-es felénk 20ezer forint körül van. De jól gondold meg, 14 évesen lehet hogy ez jónak tűnik, de később még változol, és ha megbánod hogy megcsináltattad nem lesz könnyű megszabadulni a tetkótól. A szülőket azért mindenképp kérdezd meg nehogy emiatt gond legyen.
2009. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled,nekem a 15 éves kutyusom halt meg pár hónapja.:(


Mellesleg nem lehet 18 éves kor alatt csináltatni,az olyan szalonokban,ahol meg megcsinálják,na,az a tetkó olyan is...

2009. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

hu`hat nalunk 16`tol lehet szuloi beleeggyezessel :P

amugy tudom hogy faj hogy elveszitetted kutyusod.. en is 8 evig vele votlam egy nemetjuhasz volt.. de elkelett altatni..

sokszor almodtam vele es volt mikor sirva keltem fel :(

nagyon rossz erzes.. de szerintem ettol meg nem kene magadra tetovaltassd mert kesobb majd megfogod banni..

es gondolj bele !!

hany rokonod meghalt mar vagy sajnos emgfog.. nem lehet mindenki kepet magunkra tetovaltatni !!

amugy sajnalom a kutyid !

pusz

2009. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!