Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek legyek olyan mint...

Szerintetek legyek olyan mint ők? Ti hány évesen kezdtetek el sminkelni?

Figyelt kérdés

A suliban mindenki festi magát meg minden hát én még nem mert nekem nem engedték de mostmár lehet de megéri ez..igaz,hogy szebb leszek és több lesz még ennél is barátom de ezígy jó??

Ti hányévesen kezdtétek az ilyet??


2011. aug. 17. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Korod?

Én 16 évesen kezdtem sminkelni.


19/L

2011. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
57%

Tobb baratod lesz ha sminkelsz?? Nem hinnem

en 16 vagyok,sose sminkeltem,bar anyam engedne.sot,folyton azzal nyuz hogy egy lany igenis sminkeljen! de en nem latom ertelmet,felesleges maceranak tartom.hogy olyan legyel e mint masok?ne azert legyel valamilyen mert masoknak akarsz megfelelni

2011. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

12-13 évesen csak néha kihúztam szemcekával kb 1 héten 2xer. aztán 15 évesen már agyon sminkeltem magam most meg csak szempillaspirált használok, rájöttem kevesebbel szebben nézek ki.

17/L

2011. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Attól hogy sminkelsz nem leszel se szebb, se nem lesz több barátod. Elég gyerekesen gondolkodsz, neked még tuti nem való ilyesmi.
2011. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15 évesen kezdtem. akkor suliba is sminkeltem magam, most már nagyon ritkán 20L
2011. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De nem mert a mi sulink olyan hogy mindenki oda van a menő szépen kisminkelt csajokért...barátnőm is azóta ilyen népszerű amúgy 14 vagyok .
2011. aug. 17. 23:48
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodik gyerekesen, ugyanis a smink arra való hogy kiemeljük ami szép és elfedjük ami randa, pl. mitesszer. A smink pont azért van, hogy szebbek legyünk, HA ÍZLÉSESEN csináljuk. Szép ami természetes, de ha ügyes vagy, kis mesterségessel még szebb lehetsz.
2011. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
a smink az egy jó dolog! de ha ettől leszel népszerűbb a többiek körében, akkor ott valami gond van...de persze ez szinte már mindenhol így van, a külső dominál.
2011. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan sminkelheted magad.Egy kis alapozó, szempillaspirál, szájfény, és kész is a natúr smink.Hétköznapra, suliba ennyi elég.Én is 14 évesen kezdtem el magam sminkelni.De csak akkor tedd, ha tényleg szeretnéd, ne azért mert a többiek festik magukat. :)
2011. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen egy szép. önmagára igényes emberre jobb ránézni, ilyen baromi egyszerű. És nem, nem csak az igényes aki sminkel mielőtt valaki kiforgatná, de aki természetesen szép, az pláne egyenesen gyönyörű lesz ha hangsúlyozza ami szép. Nem tudom ezen mit nem értenek egyes lányok.
2011. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!