Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó ez a táska iskolatáskának?

Jó ez a táska iskolatáskának?

Figyelt kérdés

MOst megyek hetedikbe és azt szeretném kérdezni hogy beleférne e a cuccom++ nem lenne e gerincferdülésem?Erre gondolok: [link]



Vagy válasszam inkább ezt?: [link]


2011. aug. 19. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első elég kicsinek néz ki. Rendes iskolatáskát vegyél inkább. Abban el is férnek a dolgaid és a hátadnak sem lesz baja.

Nekem egyik sem tetszik amúgy.

2011. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha már választani kéne, akkor a nagyot vedd, a második képen lévőt.


Az a táska, ami az első képen van, nagyon-nagyon kicsi, max a matek cuccodat tudod belerakni, nem ajánlom.


-------


Szerintem eastpak-et vegyél, mert bírja és jó. Igaz, lehet, hogy drágább, mint ezek, de tényleg nagyon jó, és fér bele. Kényelmes hordani.

2011. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első az nagyon kicsit. Vegyél egy sima, rendes hátizsákot.
2011. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az első a gerincednek is rossz,és nagyon kicsi,nekem is olyan volt,és csak néhány könyv fért bele :(.Később tesitatyónak használtam...A második pedig ebben az évben lesz nekem,és már megvettük.Szerintem a 2.-ba simán belefér minden cuccod,és még gerincferdülésed sem lesz! ;)

13/L(Ui.:Én is hetedikbe megyek :D )

2011. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az egyik ism-emnek is ilyen fila tasija volt(2.-ik)

és 2 hét sem kellett neki és szétment..

alső táska azért nem ó mert mindenkinek olyanja van

2011. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első nagyon kicsi iskolatáskának.
2011. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oksa köszi a kommenteket akkor a másodikat veszem.:D
2011. aug. 19. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
az elsőt már sok emberen láttam élőben és egyáltalán nem kicsi, nekem mindkettő tetszik :)
2011. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!