Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! Hajradírral kapcsolatban,...

SOS! Hajradírral kapcsolatban, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
Az efassor hajradírt hány ml meleg vízzel kell higítani,és milyen meleggel? Vagy hogy működik ez? Oxi nélkül használnám.
2011. aug. 23. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Oxi nélülki hajradír? Azt hogy? Szerintem ilyen nincsen... vagy ha van akkor nem értem hogy hogyna működik.

Én eddig csak olyan hajfestékkel/hajradírral/szőkítővel találkoztam amiben volt oxi. Legalábbis a viláosítás esetében, hiszen ez marja ki a színt a hajból.

2011. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alkalmazása:

1. Radírozás esetében csomómentesen keverjük el a tasak port 60ml meleg vízzel egy műanyag tálban és a semleges szín eléréséig hagyjuk a hajon 5- től 20 percig.

[link]

2011. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,életmentő vagy!

Végre nem leszek többé zöld :D

2011. aug. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!