Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kicsit nagy a hasam, milyen...

Kicsit nagy a hasam, milyen torna gyakorlatokal tudnak egy kicsi fogyni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Futással.
2011. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heti 3x 40 perc futással. Nem kell gyors tempóban, de folyamatos mozgással lehetőleg. Később emeld úgy egy órára.

A bicikli se rossz, de intenzíven kell csinálni, hogy zsírt égess vele, de pl. busz helyett tökéletes, még jó az idő elég sokáig hozzá. Hát esetleg járj el valami zsírégető aerobicra.

Ezek mellett csinálj hasizomgyakorlatot, hogy egy kicsit az izmot is fejleszd, azt meg ugye felüléssel, haspréssel, lábemeléssel lehet, plusz hátizmozz is, mert anélkül meg van lőve az egész.

Persze ha emellett csupa zsíros-cukros-szénhidrátos kaját eszel, nem lesz sok változás.

2011. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól írták a kardiót, de a helyzet az, hogy a táplálkozás megváltoztatása nélkül bajos eredményt elérni.Igyekezz nagyon szénhidrátszegényen étkezni-azok is jó szénhidrátok legyenek.
2011. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tánc,zumba,aerobik,futás....

talán a tánc és a zumba elsőre firának tűnhet,de tulajdonképpen az egész órán mozogsz,kézzel-lábbal,és én tánccal fogytam kb 3kg-t úgy,hogy közben nőttem magasságra és formásodtam is,zumbát most fogom kezdeni szeptemberbe úgy igazán,eddig csak meglátogattam pár órát és nagyon fárasztó és izzasztó munka:D

2011. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!