Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet ilyen sötét...

Hogyan lehet ilyen sötét sminket csinálni a szem köré (képpel)?

Figyelt kérdés

[link]



A képen látható nő erős fekete sminket használ. Szerettem volna én is ilyet, de nem tudom, hogy milyen fajta szemfestékkel lehet. Tudom, hogy ez igazi, mert Amy Winehouse is ilyen sminket használt. A minap a buszon láttam egy lányt, annak is olyan volt.


2011. aug. 25. 12:07
 1/3 szamóca.. ***** válasza:
van ilyen gél állagú tus, kis tégelyben. na az elég sötét, főleg ha kevered por alapú szeméjpúderrel. plusz ezen ezüstös árnyalat is van, attól még sötétebbnek tűnik, de azt vedd figyelembe hogy a kép telibe van photoshoppolva.
2011. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szamóca: tudom, hogy Photoshoppal is szoktak ilyet csinálni, mert olvastam egy tutoriálos oldalon :D
2011. aug. 25. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia :-)


Ez egy klasszikus smokey eyenak a körsatíros megoldása. Itt a link, amit követni tudsz: http://www.youtube.com/watch?v=DeYzxUgTCSM&feature=fvst

2011. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!