Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet úgy kifesteni a...

Hogy lehet úgy kifesteni a szemet feketével, hogy ne kicsinyítsen optikailag?

Figyelt kérdés
Szeretem a fekete szemfestéket, de kicsinyít, azt meg ugye senki nem akarja, hogy kisebbnek tűnjön a szeme. Van valami módszer amivel meg lehet oldani hogy ne tűnjön kisebbnek?
2011. aug. 31. 20:39
 1/7 anonim válasza:
ne húzd ki teljesen a szemed, csak a feléig kb, persze szépen fokozatosan. és a szemed két szélén csináld hangsúlyosabbra. nekem ez valamennyire bevállt :)
2011. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
belül a szemzugodba meg tegyél fehéret és az nagyítja.
2011. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap kipróbálom. (:
2011. aug. 31. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi h így belekérdezek, de ha "füstös" szemeket szeretnék, akkor is beválik ez h csak félig húzom ki a szemem meg h belülre fehéret teszek?
2011. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem értek hozzá, de szerintem ha nem a vízvonaladat húzod ki feketével, hanem az alsó szempilláid tövét (szemhéjpúderrel), akkor nem fog kisebbnek látszani. Én így szoktam, csak nem feketével. Próbáld ki és majd meglátod, hogy milyen. A vízvonaladat pedig kihúzhatod fehér szemceruzával, ami nagyítja a szemet.
2011. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez a fehér szín inkább kisebbít, de lehet velem van a gond.

Én körbe szoktam feketével rajzolni, kicsit elmaszatolni a vonalakat és óriási szemeim vannak.

Valami ilyesmi: http://www.youtube.com/watch?v=aU0UHXeWCHI

2011. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!