Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinget minden nap ki...

Orrpiercinget minden nap ki kell venni?

Figyelt kérdés
Május óta van orr pc-m bogyós és egyik ismerősöm azt mondta,h minden nap vegyem 1x ki utána meg vissza. Eddig minden nap kivettem,de néha be van gyulladva és "beragad" meg fáj. Mit csináljak? Tényleg ki kell venni minden nap?
2011. szept. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, ilyet még nem is hallottam. Nekem két hete van piercingem, de senkitől sem hallottam, hogy ki kéne vennem, azóta benne van és hozzá sem nyúltam. A gyulladás is lement róla három-négy nap alatt és azóta semmi bajom vele, bár nekem tekerős van. A bogyós egyébként miért jobb? Vagy nem jobb? Engem ez nagyon érdekelne, mert majd szeretnék másikat is.
2011. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenni naponta. Elég ha fertőtleníted és forgatod, hogy ne nőjjön be. Egyébként én a bogyósat nem ajánlom, mert könnyebben kijöhet pl. orrfújáskor vagy este ha beleakad a párnába (volt hozzá szerencsém xD).
2011. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!