Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy fülbevalóm a porcban,...

Van egy fülbevalóm a porcban, és szeretném kicserélni. Nem lesz rossz?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanott van nekem is a fülbevaló, mint a képen. Az a helyzet, hogy 9 éve karika van benne, de most szeretném kicserélni egy pontfülbevalóra, csak nem tudom, hogy nem-e lesz rossz. Úgy értem, azért annak hosszú a hátulja, meg rajta van az a kis kapocs is. Ha pl arra az oldalamra fekszem, nem lesz kényelmetlen, nem fog zavarni meg szúrni a fülbevaló hátsó fele?


2011. szept. 11. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, nekem ott kettő van közvetlenül egymás mellett, ugyhogy higgy nekem :)) ami rossz benne, hogy nagyon sokszor beleakad a hajam! de ezt már megszoktam. de ennyi, amúgy nemis érzem, vagym ár ennyire megszoktam. nekem 4-5 éve van
2011. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az enyém pont ugyanott van, 1 hónapos. ha már van itt tapasztalt illető, akkor megkérdezném, hogy mennyi idő után cserélhető? most 5 hetes az enyém.

a cimpámba is lőttek ugyanakkor, azt már cseréltem, de vissza kellett tennem az orvosi fémet mert begyulladt. a fentivel még nem próbálkoztam.

2011. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ott van már jó ideje...meg sem érzem:) nekem is annyi, hogy a hajam beleakad...de hát...az meg kit érdekel:)
2011. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vannak olyan boltok, ahol tudsz venni kifejezetten ide való fülbevalót. a végén apró golyó alakú csavar van, és az nem nyomja a fejedet :)

én pl a sixből vettem olyat, és nem zavar egyáltalán :)

2011. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!