Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Priscilla Presley Indian...

Priscilla Presley Indian Summer kék kupakos eredeti parfümöt keresek, esetleg akinek van még eladná nekem?

Figyelt kérdés
Régi illat, már sajnos nem gyártják, de neten amit találtam brutál árat kérnek érte.
2011. szept. 22. 19:56
 1/6 Joy Turner ***** válasza:
Nekem a zöld volt a kedvencem! Olyan kár, hogy már sehol se lehet kapni őket. Te hol találtál neten?
2011. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a link ahol találtam de nem tudom ez most is aktuális-e. De itt olyan durva áron van hogy ennyit azért nem adnék érte. A zöld is fent van itt, és tényleg, az is fincsi. :)

2011. szept. 22. 20:05
 3/6 Joy Turner ***** válasza:
Ez régen is ennyire drága volt?? Én mindig ajándékba kaptam.
2011. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joy Turner ***** válasza:
A kék tényleg nagyon drága! 19 ezer, ráadásul 30 milis csak. A zöld még viszonylag tűrhető.
2011. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legutóbb mikor kerestem 4 ezerért lett volna teszveszen, ez kb. 2 éve volt. Én is csak lestem ezen az áron, nagyon sok bármilyen parfümért. És tényleg csak kis kiszerelés. Még ha 100 ml lenne ennyiért talán elgondolkodnék, de így... hát, úgy látszik egyelőre le kell mondanom róla.
2011. szept. 22. 21:43
 6/6 anonim válasza:

Szia!Én most kaptam egyet ajándékba,viszont nem érzem magaménak az illatot....

10000-ért szívesen megválnék tőle,és szerintem mind a ketten nagyon jól járunk!

Na,mit szólsz????:)

2011. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!