Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeljem magam? Többi lent

Sminkeljem magam? Többi lent

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 9.es. A suliban szinte mindenki sminkeli magát, nem durván csak szemcseruza meg spirál, meg szájfény. Eddig sosem sminkeltem magam, nagyon elleneztem, csak most kiszeretném próbálni. Csak szemceruzàt meg spirált szeretnék :) Szájfényt nem azt utálom engem zavar ha valami van a számon.

köszi a válaszokat :)


2011. szept. 24. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Jajj mi az h "eddig nagyon elleneztem".Ez csak smink, nm plasztikai műtét..PErsze, nyugodtan sminkeld magad, nm nagy dolog.
2011. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze,kipróbálhatod:)

Én csak spirált szoktam tenni,azt se mindig és az én osztálytársaim még tus-t is használnak.

Kihúzzák a szemüket.Többen még szemhéj festéket is tesznek magukra,én ezt már kicsit soknak találom 14 évesen:) de ők tudják:D

2011. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szemcerkázni szeretnél, akkor természetes színt válassz, mondjuk barnát ;]


Szerintem elég a szempillaspirál+szájfény kombó. A NYC-nek jó árú, jó minőségű spiráljaik vannak.

2011. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan kipróbálhatod. max ha nem tetszel úgy magadnak, nem sminkelsz többet. de mindenképp feldobja a külsődet véleményem szerint
2011. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 14/L vagyok. (: Szerintem nyugodtam sminkelheted magad, ahogy ezt az előttem válaszolók is már megírták. Attól a legtöbb lány (még) magabiztosabbnak érzi magát, (sminkeléstől)! (:

2011. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!