Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fál az ajakpiercingnél, ha...

Fál az ajakpiercingnél, ha átszúrják tűvel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
igen. érzéstelenítővel nem fáj. de az miatt a kis szúrás miatt nem érdemes érzéstelenítővel bajlódni, csak több gondot okoz mint amennyit segít.
2009. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csak a pillanat amikor szúrják.tökérdekes,de nekem utána egyáltalán nem fájt.
2009. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lefujjak lidocainnal, akkor nem. De utana egy darabig csorogni fog a nyalad, nem tudsz majd beszelni, ilyenek.
2009. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
^ na pont erre írtam hogy több gondot okoz mint amennyit segít. simán kibíható az a rövid szúrás.
2009. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nahát nekem is érzéstelenítették lidocainnal, de nem folyt sokáig a nyálam, nem volt gond vele. Inkább, mint hogy fájjon!!! Így viszont semmi nem volt és utána is olyan 2-3 hét alatt rendbe is jött. Nekem sem fájt utána és közben sem igazán. Csak azért éreztem, hogy na most szúrja át a bőröm és olyan izgi volt. Most a köldökömbe is szeretnék. De én mindenképpen ajánlom a lidokaint! Szerintem jó buli volt, hogy picit bedagat a szám. :P
2009. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen!!!Nekem fagyasztóspray-vel szúrták,és éreztem,ahogy átmegy a bőröm rétegein.Kb. mintha egy májat szúrnál át tűvel,csak neked fáj.:D Utána én rosszul is lettem,mert leesett a vércukorszintem,szédültem,alig hallottam,furán láttam,fájt a hasam (bár az nem amiatt volt...),szóval minden bajom volt!De a piercer tök rendes volt,adott vizet,szőlőcukrot,anya vett nekem kólát meg kürtöskalácsot és rendbe jöttem.Ez ma történt!:)

Még mindig nem tudom megszokni (fél 2-kor rakták be)...Szendvicset ettem ebédre meg retket,még a szendvicset is darabjaira kellett bontani,hogy meg tudjam enni.Annyira feldagatt,hogy már ki is töltötte a "gyógypiercing" szárát...

Na de a lényeg:igen,nekem fájt eléggé,pedig jó (és drága) szalonba mentem,ahol kedvesek is voltak meg minden!

2009. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,h válaszoltatok....:)
2009. máj. 5. 14:39
 8/8 anonim válasza:
én ma lövettem... 2x fújtak rá belül érzéstelenítőt 1x kívülre és egyáltalán nem fájt... ink kellemetlen volt + nagyon féltem =D=D de am no para =)
2010. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!