Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercing szúrása után...

Nyelvpiercing szúrása után mikor lehet leghamarabb cigizni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
amikor úgyérzed,hogy nem zavar az pc
2009. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Cigizni lehet utána, tejterméket és csípőset enni nem lehet.

Szerintem amikor már tudsz cigizni, akkor lehet. Úgy értem ha nem fáj a szád meg stb.

Bár azt nem ecsetelném miket okozhat a cigi a sebnél, de gondolom nem fogsz várni hetekig, amíg teljesen begyógyul.

2009. ápr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

én kb 10 perccel utána gyújtottam rá először.

nem volt vele semmi probléma, hamar rendbejött

2009. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%

cigizni nem lehet lealább 2óráig

vis nekme ezt mondták mikor szurattam

2009. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Igen is káros a cigi füstje a friss nyelvpc-re! Akkor gyújthatsz rá mikor már nincs begyulladva és nem fáj! Nekem kb 5-6 nap kellett a "gyógyuláshoz", sztem ezt annak is köszönhetem h betartottam a szabályokat! De neked kell dönteni!

2009. jún. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én rá fél órára cigiztem és nem lett semmi baj, igaz nem esett olyan jól mert kicsit fájt.Ezt azért másnak nem merem ilyen boldogan javasolni, lehet hogy csak nekem volt szerencsém, de nekem ez a tapasztalatom.
2009. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is rögtön utánna rágyújtottam. Semmi bajom nm lett tőle. :)
2009. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!