Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol érdemes 3D műszempillát...

Hol érdemes 3D műszempillát csináltatni?

Figyelt kérdés

Néhány hete azt mondtam, hogy ez a világ legnagyobb ökörsége. Mostanra annyit szidtam a sok hülye csajt, akik ilyet csináltatnak, hogy úgy döntöttem, kipróbálom :D

De ha már megcsináltatom, akkor olyan helyen szeretném, ahol tényleg értenek is hozzá.


Egyébként akinek volt, attól kérdezem. Ezt lehet sminkelni, spirálozni? És ha naponta lemosom, nem esik le az, ami fel van ragasztva?


2011. okt. 13. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is: hova valósi vagy?

Lehet spirálozni is, de lemosásnál nem szabad olaj alapú lemosót használni, mert az nem tesz jót neki. Szép a 3d-s pilla, teljesen természetes. De ha hosszútávra szeretnél, akkor vissza kell járni bizonyos időközönként "töltésre".

2011. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vidéki vagyok, és kisvárosban élek vagyis kis város mellett. Nekem itt olcsón 4000ft-ért csinálták meg. átlagosan netes árakat nézve 6-7ezer is szokott lenni pesten főleg.


Nekem a tapasztalatom vele: nagyon jól néz ki :)tényleg nagyon szép.

Spirálozni lehet, de nem érdemes. Először én is azt hittem majd kell,de hidd el nem fog kelleni. Első nap ne érje semmi. vízzel is óvatosan azért. Semmi lemosót és egyebet ne használj azon a területen, mert ha nem is potyog ki tőle, de rövidebb ideig marad fent.

Ha kezd hullani akkor menj vissza ahhoz aki felrakta és szedesd le speciális oldószerrel.

Nem éri meg amúgy tölteni. Én ha már nagyon hullik leszedetem, és tetetek fel újat. árban nem mindegy. mert lehet hogy a fele se potyogott még le elkérnek töltésért 2000ft például és pár hét múlva megint mehetsz.. Egyszerűbb akkor újat.. :)

2011. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

pesti vagyok:) Szóval ezen a részen keresek kozmetikust.


Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 14. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!