Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb. ennyire sminkelem magam....

Kb. ennyire sminkelem magam. Ezmég elfogadható? Nem túl sok, vagy csunya? L/14

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 15. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
de. Avrilnek elég erős sminkje van. mindennapokra szerintem kevseebbet használj.
2011. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha suliba sminkelsz így, akkor szerintem felesleges.. Sőt, a tanárok sem nézik jó szemmel. Én csak a legszükségesebbeket szoktam: korrektor, púder/alapozó, szempillaspirál. Elvileg az a szép smink, ami minél természetesebbnek látszik :)

14/L

2011. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

szerintem ez csúnya..

17L

2011. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem is csúnya. szeretem a füstös szemet, de ez olyan, mintha most jöttek volna vele egy vad buliból, totál szét van folyva, vagy ha alapból ilyen, akkor az még nagyobb gáz. meg 14 évesen, hát... maradj az alapozó, spirál, szájfény, kis szemceruza összeállításnál szerintem, bár a te dolgod. csak ne akadj ki, ha beskatulyáz pár tanár vagy kihörög néhány gyerek.

19L

2011. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a smink nem szép és mindennapokra túl erős.

Ha szeretsz sminkelni, akkor inkább valami ilyesmit ajánlanék neked, le is van írva lépésről lépésre, hogyan kell elkészíteni: [link]

2011. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
14 évesen ne sminkelj sehogy... bírom, hogy mondja a sok korodbeli is, hogy én csak "alapozó, púder, korrektor, szempillaspirál, szemceruza"... gyakorlatilag mindent felsoroltok... ÉLJÉTEK MEG A GYEREKKORT!
2011. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is 14/L vagyok, és suliba egyáltalán nem is sminkelem magam, így a bőrömet is hagyom "szellőzni". Kérdésedre válaszolva, szerintem is erős ez a smink, iskolába. Szerintem Te is maradj max', a korrektornál, ha valamit "rejtegetni" akarsz, meg maximum szempillaspirál.
2011. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen smink??? én 16 évesen kezdtem el sminkelni magam, akkor is csak szempillaspirállal kezdtem...majd ha bekerülsz a középsuliba ráérsz még. Ha már most ennyi mindent használsz, 18 évesen nem tudsz újat kihozni magadból...

Szerintem sok a smink neked, plusz csúnya is, szét van folyva

2011. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én egyáltalán nem akarok olyan választ írni,hogy hülye vagy,ennyi idősen ne sminkeld magad,blabla.. 13-14 évesen ugyanilyen voltam,imádtam sminkelni magam.alapozo,szemceruza,szájfé ny,szempillaspirál,néha szemfesték..rengeteg sminkem volt. most 16 éves vagyok és az összes sminkelésem annyi hogy "azokon a napokon" korrektorral elfedem azt a pár szem pattanást,meg felkenek egy kis szempillaspirált mert imádom a hosszu pillákat és ennyi. az elmult 2 évben annyira megutàltam a sminkelést hogy azt nem tudom neked elmondani! az alapozora mindig vigyázni kell hogy egyenletes legyen meg ne maszkhatású,a szemfestéket 5percenként nézegetni hogy nem kenődött-e el,a szájfénnyel nem puszilhatsz meg senkit mert hozzáragadsz,ráadásul ha barátod van kellemetlen is ugy csokolozni.. ugyhogy szerintem probálgasd ki,élvezkedj,ugyis rájössz hogy semmi értelme.
2012. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!