Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemceruza 15 évesen már...

Szemceruza 15 évesen már lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Eddig egyáltalán nem sminkeltem magam, a többiektől eltérően.Szempillaspirált nem szeretnék, mert többen meg is dícsérték, hogy milyen szép hosszú szempilláim vannak, és nem kell majd festenemőket,főleg ha a szempillaspirál káros is lehet majd. Tetszik a szemeruza, és a tegnap kipróbáltam. de nagyon fura volt, mintha félholt lennék :/ de lehet hogy csak azért, mert először volt rajtam, és fura volt. Anyum meg aztmondta hogy azonnal töröljem le mert nem áll jól. De már nagyobb vagyok, és szeretnék tenni legalább szemceruzát. Szerintetek 15 évesen? És hogyan mondjam meg anyumnak, hogy én szeretnék használni?
2011. okt. 18. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek nem áll jól ha alul is meg felül is kihúzzák..Próbáld csak alul kihúzni,hátha úgy jobb..De sztem inkább pont szempillaspirált használj és ne ceruzát.. Az szinze mindenkinek jól áll..:))
2011. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak alul festettem ki. És nem is vastagon. Mondjuk a végére megszoktam és eléggé tetszett, szépen kiemeltezöld szemem, amitől még sötéttebb zöldnek látszott. A suliban is többnyire mindenki festi. Szeretem a természetességet, de lehet segítene rajtam a szemceruza. Szerintetek?
2011. okt. 18. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaa én azt hittem h alul is meg felül is kihúztad..:D

Sztem ez simán belefér már 15 évesen..Úgy h ha neked tetszik akkor csináld..Anyukáddal meg ülj le beszélgetni erről..Mond neki h előbb vagy utóbb úgyis sminkelni fogsz,meg hogy már a suliba is sminkelik magukat a lányok csak te nem és neked is tetszik meg ilyesmi..;D

2011. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 évesen már rég festettem. Miért ne? Attól a kis fekete vonalkától nem leszel ribanc.
2011. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!