Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Vannak sminkcuccaim (nem 2 dolog) de nem nagyon használom őket, csak mondjuk ha valami különlegesebb alkalomra megyek vagy unatkozom és kisminkelem magam. Szerintetek?? (légyszi csak normális válaszokat!)
2011. okt. 21. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdésedet. Tök normális amit csinálsz. Amiatt aggódsz, hogy nem használod eleget a sminkedet, csak alkalmanként? Semmi baj, a természetes stílus híve vagy, egyáltalán nem probléma.
2011. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem arra akartál kijukadni, hogy mi a véleményünk arról, hogy tizenhárom évesen sminkeled magad, igaz? :)

Ha nem viszed túlzásba, nincs vele semmi probléma! Alapozót-púdert szerintem még felesleges használnod, de szerintem senki sem fog megszólni, ha használsz egy kevés szolidabb színű szemhéjpúder-szemceruza kombót. A szájfényt sem ajánlom azért, de hát na! Szerintem természetes, hogy kezdesz vonzódni a csajos dolgok felé, szeretnél szép lenni és tetszeni a fiúknak! A lényeg a mértékletesség! ;D

2011. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen így gondoltam és köszi a normális válaszokat! Soha nem viszem túlzásba a sminkelést, ha olyan kedvem van felteszek egy kis szempillaspirált, és a pattanásaimra korrektort, vagy ha ráérek a vízvonalamra fekete szemceruzát teszek mert nagyon szépen kiemeli a kék szemem. kb. ennyi a hétköznapokon, és mint már írtam "erősebben" csak kivételes alkalmakkor szoktam sminkelni. :)
2011. okt. 21. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem csinálsz róla videót a youtube-ra, addig nincs vele gond. Mondjuk én ennyi idősen max. a korrektort tudom elképzelni hétköznapokra, spirál meg ceruza nélkül. Nálunk általánosban nemhogy a sminket nem engedték, de a kicsit nagyobb karika fülbevalót vagy a színtelen körömlakkot sem. De már más világ van, mint 8-10 éve...

Manapság sok ennyi idős gyerek full sminkben mászkál, az tényleg gáz.

2011. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekünk sem engedik suliba, oda nem is szoktam, csak ha hazaérek. És nálunk is csak az átlátszó körömlakkot engedik meg.
2011. okt. 22. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok, és én semmi mást nem, csak egy kis szempillaspirált használok. A körmöm néha festem, de akkor mindenféle színűre, mindenki megdicséri, még soha nem szóltak le emiatt... Am szerintem semmi baj azzal, ha picit sminkeled magad, ez természetes, mert CSAJ vagy! ;)
2011. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A körömöm én is ki szoktam festeni. Erősebbre csak hétvégén vagy suli szünetben. Ha pedig suli van akkor franciára, vagy átlátszóra, vagy más nagyon halvány színekkel. :)
2011. okt. 23. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!