Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni fekete körömla...

Hol lehet kapni fekete körömlakkot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézted már akárhol? Mert én már vettem nőnek ilyet és gyakorlatilag bárhova bementem ott volt, még a kommersz helyeken is mint DM, Rossmann és társai.
2011. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Néztem, pont ezért kérdezem :)

Bár lehet, hogy nem járok túl sok helyre, ahol ilyenek vannak, mert manapság sehol sem találok :(

2011. okt. 23. 18:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, ha a DM, Rossmann és társai kommersz helyek, akkor mi nem az?
2011. okt. 23. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom DM, Rossmann és társaival, de olyan mint a Tesco, minden sarkon van egy és mindenhol ugyan az van. Léteznek baromi drága szalonok, ott bármit megkapsz, tízszeres áron. Egy Esté Lauder-be azért nem mennék be körömlakkot venni a nőmnek. Az egy másik kategória.


Tehát a kommerszet nem lekicsinylően mondtam, arra akartam utalni, hogy gyakorlatilag bárhol kapsz, ahol minimálisan van választék körömlakkból. A DM-ben tutifix, hogy találsz. Én pasi vagyok, ha én találtam, te is fogsz. :)

2011. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van körömlakk, ott fekete is van. A legkisebb 100-as boltokban is van szerintem. Kicsi kis parfümboltokban. (Sőt, valamelyik nap egy büfében is láttam, ott, ahol koncertek meg ilyesmik szoktak lenni...) Drogériákban, kifejezetten márkaboltokban. Hol nézted te, hogy nem találtál?!
2011. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont 100-asban néztem, ahányban csak jártam, emellett a Tesco-ban is, meg még mit tudom én, hol, és nem volt. Persze nem mindenhol, ezért azt gondoltam, megkérdezem, merre érdemes elindulni.
2011. okt. 23. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mebe egy DM-be vagy Rossman -ba ott tutira találsz, különböző márkák közül is válogathatsz!
2011. okt. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!