Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most mi legyen a sminkkel?...

Most mi legyen a sminkkel? Elkeseredtem.

Figyelt kérdés

sminkversenyre neveztem, a következő hónapban lesz, amatőr vagyok!

Nos, modellnek a sógornőmet választottam, aki 30éves.

Kiválasztottam a sminket is, megis vettem az alapozót a szemhéjpúdert, mindent de nem áll jól neki a szín, mivel sajnos picit ráncos a szeme és mélyen ülő neki:(

A téma a 80as évek disco sminkje! És vettem tegnap 2 ecsetet az Yves Rocher-ba és ott tök jónak tünt, az eladó mondja h milyen jó! Hát műanyag és dolgozni se lehet vele:@ Karcol, és még drága is volt:(

A modellem szeme barna a haja sötétszőke. Passzolok, elvagyok keseredve semmi sem áll jól neki. MIT TEGYEK, NEM AKAROK BEÉGNI? nem bánthatom meg h már nem őt viszem. Muszáj összeszednem magam


2011. okt. 25. 09:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

az egyik helyen azt olvasom, h a mély szemekhez világos színek kellenek. Erre máshol meg irják h a ráncos szemhez nem jó a világos szín:S


És kéne valami extra az arcára ami feldobja, valami kis kreatív rajzocska,pingálás bár nemtudom mennyire illik a 80as évekbe

2011. okt. 25. 09:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nehezíted meg a dolgod? Nem véletlen szoktak tiniken bemutatni sminket, hiszen őket könnyű festeni. Megfelelő módon nyugodtan elmondhatod a sógornődnek, hogy sajnos nem tudod, hogy kellene sminkelni, hogy jó legyen.

Aztán mindenképp keress másik modellt, olyat, akinek jól állnak az általad választott színek, és lehetőleg feszes a bőre, azon könnyű dolgozni.

2011. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de nincs is más helyette akit elvihetnék:( ajj elegem van :( Most mit tegyek???
2011. okt. 25. 09:32
 4/12 anonim ***** válasza:

ha a következő hónapban lesz akkor van még időd. nem hiszem el hogy nincs egyetlen fiatalabb ismerősöd sem. magamból kiindulván , 32 éves vagyok, nagyon szépen ki tudom sminkelni magam, igaz nem vagyok még ráncos(szemem alatt karika van csak). sokan csak ámulnak mert azt hiszik profi sminkes csinálta. nem akarlak megsérteni de ha nem értessz a sminkeléshez miért nevezel versenyre?

amúgy használj primert mindenkép, és nagyon fontos a megfelelő színű alapozó. emelett kell jól fedő korrektor és rengeteg színvariációt ki kell próbálni (ezért kell rengeteg szín) nekem pl megvan a coastal scents 88-as palettája amiben eleve ugye 88 szín van és emellett van még rengeteg külön színem és más palettáim is.

szóval vagy válassz más modellt vagy kísérletezd ki hogy neki melyik szín áll jól.

2011. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mélyen ülő szemeken leginkább világos színekkel lehet segíteni.

A ráncokkal viszont vigyázni kell, ne üljön meg bennük semmi, mert akkor még durvábbnak tűnnek.

Addig még van idő próbálgatni, az interneten is rengeteg hasznos tipp van, én youtube-on találtam egy csomó videót, amit sikeresen gyakorlatba ültettem :)

2011. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2. énis benevezek egy ilyen palettára. Szépek a színei, ugyértem jól pigmentáltak? És szépen mutatnak??? te hol vetted?
2011. okt. 25. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:

a coastal scents 88-as shimmer paletta van meg nekem, és ebay-ről rendeltem, de én külföldön élek. amúgy asszem a makeupalza.hu árulja magyarországon. szertem a palettát mert jól pigmentált és tényleg arra jó hogy ha az ember rögtön sok színt akar. a festékek kicsik de nekem január óta megvan és vannak színek amiket gyakran használok mégsem fogytak még el. egy kezdő amatőr sminkesnek nagyon jó kis paletta. amúgy nézegess Essence szemfestékeket is, abból is van néhány nagyon jó és olcsóak. persze jó ha kipróbálod őket előtte mivel nem mind ugyanolyan pigmentált.amúgy barna szemekhez én lehet valami lilás zöldes sminket csinálnék

pl ilyesmit

[link]

2011. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! Igen találtam 1 webshopot, nemis drága a paletta kb5ezer ft. Szerintem megrendelem. Hiszek neked hogy jó. Rengeteg sminkcuccom van, vettem Rimmelt,Maybelline-t, Essence-t sokféle van és egyik sem erősen pigmentált sok drogériát bejártam már nincs az a szín amitől elájulnék, de választékom az van. De a paletta tetszik!


Mostmár nem adom fel! Köszi a linket, énis néztem már az oldalt:)

2011. okt. 25. 13:41
 9/12 anonim válasza:
Szerintem kezdd a szemhéj belső felétől világosabb színnel,aztán kifelé haladva erősödjön.Tuti siker:)
2011. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amúgy van sok szemfestékem de tényleg a coastal scents nagyon pigmentált a legtöbbhöz képest. pláne az élénk színek. pl a rózsaszínekkel vigyázni is kell mert ha lemosod akkor is kicsit rózsaszínes lesz a bőröd :D de a lilák és zöldek is gyönyörűek.(shimmer paletta) amúgy a következő palettám is coastal scents lesz a Mirage paletta. azok inkább föld színek mindennapi visszafogottabb sminkhez.
2011. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!