Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van olyan sok smink...

Miért van olyan sok smink azokon az embereken akik a "tévében dolgoznak"?

Figyelt kérdés

Nem értem mire jó az a sok smink.. Meg napi nem tudom hány órát abban állni. 3-4 órákat aludni. Nem is szellőzik a bőr,és akkor az illető arcára 10kg vakolatnyi sminket raknak fel..Tényleg mire jó ez?

Ezeket az embereket nem zavarja,hogy egy munka miatt a szépségük megy tönkre???


2011. okt. 26. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Becsillog a fejed a derítőtől/lámpáktól. Amúgy médiakrvának lenni nehéz szakma. Tudom, mert én is annak készülök.
2011. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mikor anyám szerepelt egy műsorban, rá is annyi sminket tettek, aztán forgatások után alig ismertem meg, hehe. Ő is azt mondta a lámpák miatt. De a tv-ben nem is látszott hogy annyi smink lenne rajta, élőben viszont elég természetellenes volt, akkor képzelem milyen lehetett volna smink nélkül a tv-ben...
2011. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha normál sminkben lennének, és rájuk világítanának azokkal a rohadt erős reflektorokkal, akkor semmi sem látszódna a sminkből, illetve az arcukból. Egyébként jobb helyeken profi sminkeket használnak, így nem lesz baja a bőrüknek hosszútávon sem.
2011. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!