Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten hol lehet divatos...

Budapesten hol lehet divatos és minőségi napszemüvegeket venni? Hol van nagy választék? Vidéki vagyok.

Figyelt kérdés

Először is azért kérdezem, mert vidéki vagyok és majd pár hét múlva megyünk fel és célirányosan szeretnék menni, nem szeretném a napot keresgéléssel tölteni.


Fontos, hogy jó minőségű napszemüveg legyen ami tartós mert több évre venném. Nagyon szokott fájni a szemem a napon csak pislogok.


Nem bánnám, ha trendi lenne lehet mindenféle tükörfényes, színes stb. extrém.


És annyira sok pénzt nem tudok rá áldozni szóval mégse kerüljön 20ezerbe.


Olyan 8-9 ezer szerintem jó ár, mert múltkor annyiért vettünk családtagnak egy márkás napszemüveget.

De ha 6ért kapnék az is jó lenne.

De az biztos, hogy 8-9nél többet nem tudunk érte adni szerintem...


Hová érdemes akkor mennem?


Légyszives a hely neve mellé írjátok le azt is, hogy hol található mert én nem vagyok ismerős Bp-n. És légyszi csak olyan helyeket írjatok, ahol 100% nem utánzat cuccokat árulnak!


Köszönöm szépen.


2009. máj. 5. 03:02
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Hát ne haragudj, de ha annyira jó minőségű napszemüveget akarsz venni, akkor nem hiszem, hogy 20.000 alatt találsz normálisat.

A MANGO-ban, HCM-ben, New Yorkerben is vannak napszemüvegek, de azt nem tudom, hogy azok mennyire jók a szemednek. azok olyan 3-4-5 ezer Ft körül vannak.

2009. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
H&M bocsánat
2009. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Hát nekem volt egy astor eyewear napszemüvegem az kb. 7 ezer forintba kerül. Az tökéletes volt minden másban ugyanúgy fájt a szemem. Csak sajnos eltörött. Azért gondoltam, hogy már ilyen árban is lehet kapni normálisat.


De ha sikerül akkor áldozok rá többet is, és köszönöm a tippet.

2009. máj. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!