Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 18 éves fiúnak ideális parfüm?...

18 éves fiúnak ideális parfüm? Ötletek? Pl:Dior - Fahrenheit?

Figyelt kérdés

itt egy kép, h tuti legyen mire gondolok

[link]


2011. okt. 30. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

öcsém calvin cleint használ a fekete üvegest, imádom az illatát

a mexx ice touch is bejön

illetve a pumának az ujj illata


de!

mindenkin máshogy ,,szaglik" egy parfüm, ami a haverodnak jó, az neked nem biztos.

más az emberek természetes illata. próbálgass ki többfélét egy drogériában mielőtt megveszed

2011. okt. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

mexxet, pumát és ilyen kommersz cuccokat ne vegyél. a szokásos fás-aromás olcsó pacsuli, amit jó marketinggel és egy-két hírességgel megpróbálnak eladni. mind ugyanúgy bűzlik.


EZ vonzza a nőket és nagyon jó illata van: [link]

2011. okt. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Paco Rabanne One Million. ISTENI!! Semmihez sem hasonlítható.. és nagyon gerjesztő ;) 21/L
2011. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nos igen...az one million jó csak AKKORA SABLON, hogy mindenki azt használja én nem fogom...:DDD de azért köszi, hogyha nem lenne ennyire elterjedt biztosan azt választanám:))
2011. nov. 1. 11:16
 5/10 A kérdező kommentje:
valaki ismeri a kérdésben szereplő parfümöt? amúgy kösznöm a jean paul gaultier ötletet :)) megfogom "szaglászni"
2011. nov. 1. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:

második vagyok. a fahrenheitnek kellemes, virágos-meleg illata van, ráadásul különleges, nem sokan viselik.


mondjuk nálunk szinte már minden egyedi, mert mindenki ugyanazt a két-három márkát futtatja (davidoff cool water vagy pr one million), az embereknek nincs igényük az egyediségre.


próbálj ki két-három illatot a le male-on és a fahrenheiten kívül, csak aztán dönts :o) ja, és az a legjobb, ha passzol a személyiségedhez. a versace: the dreamert tudom még ajánlani lecsekkolásra.

2011. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
barátomnak Mexx black parfümje van. Nyáron hamar elszáll, a fülledt melegben amúgy se érezni annyira a parfümöket szerintem. De télen isteni és nagyon tartós. Jó árban is van. Amúgy még Chavignon között is érdemes szaglászni szerintem :) Én mondjuk az édesebb illatokat jobban szeretem pasikon meg magamon is. De attól még, hogy édes, nem lesz cicafiú hatása, van benne valami tökös jelleg. Finom :)
2011. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Diesel Masculine a parfümök rolls royce -a 14 éve adték ki de még mindig sok mindenki kedvence utánozhatatlan

vagy D&G pour home

Boss Collector Edition

Bvlgari Aqva

ezek különböző fajta illatok de ezek nagyábol az igazi minőségi cuuccok

2011. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 évesen te még nagyon fiatal vagy ehhez a parfümhöz. Tényleg nem kötözködésből írom, értek is hozzá. A Bvlgari illatokkal próbálkozz. Nagyon divatos az Armani Code illat, de én nem ajánlom, mert van benne egy olyan illatjegy, ami elég lányossá alakul egy idő után, így kissé homi hatást kelt. Gondolom te pedig nem a pasikat akarod vonzani:))
2011. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Megfogom nézni az ötleteket, a példa csak egy ötlet volt, de ha belegondolok tényleg túl fiatal vagyok még hozzá. Ennél üdébb energikusabb illat kell, ami kevésbé ennyire markáns. Az utolsó válaszoló konkrét öteleteire vagyok kíváncsi. Ha ez segít valamit, sok barnát, meg kockásinget hordok. kicsit "mountin".
2011. nov. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!