Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm készítése...

Zselés műköröm készítése otthon? Mik szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
Egyszer volt zselés műkörmöm, és imádtam. Az a baj, hogy nagyon gyorsan nő a körmöm, ezért nem engedhetem meg magamnak, hogy rendszeresen töltessem, csináltassam. A legegyszerűbb, sima francia manikűrrel megelégednék, csak nem tudom, hogy pontosan mik kellenének hozzá, s az elkészítését is csak olyan 85%-ba tudom. Nagyon hálás lennék, ha leírnátok, hogy hogy kell lépésről lépésre csinálni és mit mivel. De ha van más tippetek, hogy hogy és mivel lehet szép ápolt és TARTÓS körmöket csinálni, azt is szívesen venném. Előre is köszi.
2011. nov. 3. 12:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
16%
Tudod, nem véletlenül oktatják ezt tanfolyamon. Ez nem csak arról szól, hogy összekened a körmöd, meg lámpázod egy kicsit. A pontos folyamatot pedig szinte lehetetlen leíni úgy, hogy egy abszolút laikus értse, és ne hülyeséget csináljon, mikor otthon nekiül körmözgetni. Mert marhára nem mindegy, hogy mit, mikor, mivel és hogy csinálsz.
2011. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
43%
Ha nincs pénzed műkörömre, csináltass zselés lakkozást (ez egy lakk, ami tartós, mint egy zselé, de csak a saját körmödet lehet vele erősíteni). Ne akarj otthon körmöt csinálni, mert nem fog menni. Ha nem akarsz tanulni, ne akarj körmözni!
2011. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%

A zselés lakkozás sem biztos, hogy megy otthon. sok szakembernek sem megy, nem olyan egyszerű az sem.

nem mellesleg, ahhoz is legalább 25-30 ezer a felszerelés alaphangon.

2011. nov. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
35%

Csináltatnám a házam tetejét. Sajna, nincs rá pénzem. Nem tudja valaki, hogy kell tetőt ácsolni? Nem másnak akarom csinálni, csak magamnak. azt tudom, hogy fából van, és szögek kellenek hozzá.

Leírná valaki hogy kell tetőt ácsolni, lépésről lépésre? Sima, egyszerű sátortető, nem valami bonyolult.

2011. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%

7:54-es vagyok

Nem azt írtam, hogy magának csináljon zselés lakkozást, hanem hogy CSINÁLTASSON.

Ha valaki kinyom egy pattanást akkor már kozmetikusnak számít?

2011. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
utolsonál a pont
2011. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
95%
Annyira viccesek vagytok ti nagy KÖRMÖS SZAKMA!érdekelne hányan tettétek le a vizsgát ugy, hogy lövésetek se volt arról miről beszéltek, mert ugye köztetek nincsenek pi...-k. Szerintem komolyabb szakmában is láttunk már autodidakta emberkéket, és nem biztos, hogy kevesebbet tudnak, ill.tanultak, mint azok akiknek egy tanfolyam végén kezükbe nyomtak egy bizonyitványt, ismerve a magyar oktatási rendszert. Nem kell ugy elszállni, nem agysebészek vagytok...
2012. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem látsz bele a dolgokba miért szólsz bele?
2012. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
27%

a magyar oktatásban is vannak jó és rossz minöségű oktatások

mint t udjuk nem az ár szabja meg hol milyen az oktatás szinvonala, lehet egy 20 ezer ft-al olcsobb tanfolyamon többet tanulsz mint pl egy 120 ezresen.

akik otthon akarnak játszadozni tanult tudás nélkül, mármint amit csak neten olvasott vagy látott, abbol hosszu idő kell mig valaki megtanulja adolgokat, tanfolyamon ennek tizede is lehet.

szóval, hogy tanulhhategy olyan többet aki nem tanfolyamra járt? max megvette neten az irományt... annak hitelességéről ki van meggyözödve? talán 3-4 éves "elavult anyagot adnak a kezedbe".

a másik sok esetben párszor nem is azoktatással van a gond, hanem a tanuló hozzáállásával.

2012. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
89%
Ahol a tanuló hozzállása ellenére leadja a vizsgákato, ott szerintem az oktatás szinvonalával van gond... Apropó, honnan veszed, hogy nem látok bele...egy szóval sem mondtam.Mi az, hogy neten megveszi az irományt és akkor gond lehet annak a szinvonalával? Mert ha egy pénzért bárkit műkörmösnek kioktató személy azt mondja,hogy ez a tuti, alanyi jogon jár neki a szinvonal elismerése? Persze, tisztelet a kivételnek. Akik komolyan tanultak, és szinvonalas oktatásban vettek részt, igen, le a kalappal... De talán épp az mert láttam ezt-azt a műkörmös szakmáról és ,,képzett szakembereiről" nekem vicces a körmös szakma presztizsét reklámozni...Ez a fórum arról szól, hogy elmondjam a véleményem. Mint a kérdező mondta, nem mindenki idióta aki ilyet kérdez,és miután elmondjátok a kérdésére a választ talán fel tudja mérni, hogy képes-e rá vagy sem. Ha meg elszurja ő baja... De nem kell automatikusan lehülyézni azt aki kiváncsi...Mint irtam már, nem egy agysebész szakma, hogy ilyen nagyra legyetek.
2012. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!