Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillát nehéz felrakni?

Műszempillát nehéz felrakni?

Figyelt kérdés

Egy ilyen szempillára gondolok: [link]


Nehéz lenne fel rakni, meg drága mulatság az ilyen? köszi előre a válaszokat :))


2011. nov. 11. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Magadnak nehéz, de ha más csinálja akkor nem. Egy olyan 10-15 perc felrakják , de ha ilyen 3d-s szempillát akarsz akkor az 1-2 óra . De vigyázni kell egyébként az ilyennel, mert anya mondta, hogy neki mikor feltették , aztán kijött egy ilyen bébi méretű szemölcs pont azon a szempilla részén , de közelről látszik csak , de persze gondold meg :)
2011. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én halloweenre vettem egyet 260 forintért, azt a ragasztót használtam, életemben nem csináltam még ilyet, mégis túlélte az estét, szóval szerintem soros szempillát a hülye is felteszi gond nélkül. :D

Drága, ha drágát veszel, de még az olcsónak se lett semmi baja, lemosom, leszedem a ragasztót, és használható még párszor.

Videó, leírás minden nyelven dögivel akad a neten, én csak azt rontottam el, hogy az egyiket nem tettem elég közel a szempilláimhoz. :S De ha nem vagy olyan vaksi szemüveg nélkül, mint én, akkor tuti menni fog. :D

2011. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hol tudtál 260 ért venni?
2011. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha Szegedi vagy: Kincses sziget vagy mi a fene a neve, kacatbolt. :D

Egyéb esetben azt hiszem az Ázsia Centerben lehet találni ugyanolyat, van többféle is. :D

De ha van paypalod, 2 dolcsiért+némi shippingért 10 párat is találhatsz ebay-en, bár talán ragasztó nélkül. :D

2011. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. nov. 12. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!