Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelt már valaki parfümöt a...

Rendelt már valaki parfümöt a veraparfumeria.hu-ról?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy eredetiek-e vagy esetleg kimérőset árulnak? Elbizonytalanit h van üzlete az AsiaCenterben.

Véleményeket várok.


2011. nov. 23. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Onnan még nem.

Innen szoktam:

[link]

Igaz, hogy nem eredeti, de amilyet én szoktam rendelni (vattacukor illatút) nagyon sokáig lehet érezni az illatát (a sálamat nem is fújtam be vele, de mégis lehet rajta érezni a parfümöt). Ha holnap rendelsz 12%-kal kevesebbe kerül.

2011. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, ezek utánzatok :)

a veraparfumeria-n állitolag eredetiek, de nagyon bizonytalan vagyok . nehogy a végén rendelek, egy lacoste, parfümöt és az legyen ráirva, hogy la rive :D

főleg hogy az asiacenterben van üzlete .. még soha nem jártam ott :P

2011. nov. 23. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még nem rendeltem,de a helyedben mindenképp eredetit vennék,bárhol is veszed/rendelsz.Egy barátnőmnek iszonyatos kiütései lettek egy hamis parfümtől,és az orvos szerint ennél rosszabbul is járhatott volna.Egyébként vannak Duty Free és egyéb üzletek,ahol nagyker áron lehet eredeti parfümöket venni, a Kálvin tér környékén konkrétan kettőt is ismerek.Ott legalább ki tudod próbálni,meg tudod nézni a terméket,bár persze be van csomagolva.


21/L

2011. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én megjártam velük. Eredetinek tűnő csomagolásban vettem silány minőséget az Ázsiában az üzletükben.
2012. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én most készülök onnan rendelni, neked mi volt végül a tapasztalatod?:)
2013. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!