Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a benyomásod rólam, mi a...

Mi a benyomásod rólam, mi a véleményed a külsőmről?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy TUDOM, hogy az ilyen jellegű kérdések garmadája található meg GYK-n (ezért is bátorkodom én is ehhez az eszközhöz folyamodni). Minden izgatott megnyugtatásának céljával közölhetem, hogy a kérdést mintegy 3-4 napon belül törölni fogom. Ebből eredően már most szeretnék minden olyan embertől elnézést kérni, akiknek a hozzászólása (értékelése) ekképp elveszik. Ugyanitt megjegyezném, hogy IGEN, a kép engem ábrázol.


...és akkor a lényeg: az utóbbi időben --hogy úgy mondjam-- elég komoly kételyeim támadtak a külsőmben rejlő... hm... "vonzerő" ellenállhatatlanságát :) illetően (azon túl, hogy teljesen átlagosnak tartom magam talán nem teljesen alaptalanul). Arra kérek ezért mindenkit, akinek van rá két-három perce, szánjon meg egy-egy velős kritikával (ahogy a főcímben is mondottam volt), tanáccsal. Elsősorban a korosztályom körüli nők/lányok (24. életév +- 4 év) tömegének :D kendőzetlen véleményére lennék olyan nagyon kifejezetten kíváncsi,... de ha éppen egy, a definícióba nem illő embernek támad építő jellegű észrevétele , ne fogja vissza magát: legyen akár férfi, akár nő, akár idős, akár fiatal mondhat hideget-meleget, mondhat ajánlást, nemajánlást, szívesen hallgatom/olvasom bárki meglátását. Azért NEMET, és KORT, ha jelölni lennétek oly kedvesek... :)Annyit érdemes tudni még (hátha lényeg lehet), egyfelől, hogy ehhez az archoz társul még 85 kiló 184 centin elosztva, másfelől, hogy egy leheletnyit kopaszodom már a fejem búbján (a képen nem látszik). A kép fél éves, és Körös-toroki Feszten készült.


Hajrá! :D



[link]


ui.: a vállalhatatlan válaszolók automatikusan moderátor elé kerülnek.


2011. nov. 24. 01:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok kritikát írni, nekem ez a külső bejön. Nem azt mondom, hogy bokáig nedvesedek, de ez tökéletesen megfelelne.
2011. nov. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
87%

Habár én fiú vagyok, de azt elmondhatom neked, hogy a külső nagyon nem számít sokat.

Persze, ki kell hozni magunkból a legtöbbet, ápoltság, ízléses megjelenés, Barney Stinson style...

Na e mellé kell még egy nagy adag önbizalom, és kitartás. Valaki tetszik neked, az meg azt mondja, hagyjál már. Vagy te tetszel valakinek, és ugyanígy. De a kitartás meghozza a gyümölcsét, és megtalálhatod azt, aki akar veled lenni.


Azért kezdtem azzal, hogy a külső nem számít, mert a média átmosta az agyunkat azzal, hogy csak az a szép férfi, aki fehérneműket vagy karórákat reklámoz. Valakinek biztos azok, de ez még nem jelenti azt, hogy a többi ember ne lehetne vonzó.


Ismertem én már olyan arcot, 110 kiló sörhas, fél-kopasz és karvaly vigyor, azt úgy hódított meg magának bármilyen pipit, hogy én csak néztem.


De ugyanígy csajban is van nagyon nem szép. Ismerek is egyet, és van barátja.


Örülnünk kell amink van, nem vagyunk torzak, nincs egy méteres sebhely a fejünkön. Meg kell találni az erősségünket, és feltúrbózni amennyire lehet.


Remélem nem írtam túl sok fárasztó közhelyet. Amúgy én is sokáig önbizalom hiányos voltam, kicsit még most is.

2011. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

sztem tök jól nézel ki (nem vok homo) De tényleg ismerek egy két csajt akinek bejönnél :)


20/F

2011. nov. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradtak az adatok a 2. válaszhoz.


25L

2011. nov. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem cuki vagy a szemeiddel, egész jó alapanyag. Ha megnézed a youtube-on a "melyik országban vannak a legszexibb pasik"-videókat, akkor láthatod, hogy olyan országok nyernek, ahol sötét hajú világos vagy kreol bőrű pasiból sok van. A gond inkább az, hogy az egésznek nincs kisugárzása, nem vállal fel valamilyen karaktert. "Srác a szomszédból" jellegű. Kicsit "megstylolhatnád" magadat. Ez nekem így kicsit fantáziátlan. Főleg az előnytelen túl bő ujjú kerek nyakú pólóval meg azzal a biszbasszal a nyakadban. A hajad sem annyira jó, látszik, hogy homlokban is eléggé fel van kopaszodva. Ha nekem lenne feladatom kicsit felturbózni téged, akkor előszöris az összes kerek nyakú bő ujjú pólódat kidobnám, mert keskeny a vállad, ezért a v-nyak sokkal előnyösebb, a bő ujj meg vékonyítja a felkart. (ez amúgy nem is bő ujjú, hanem egyszerűen nagy vállban) Mellesleg v-nyakkal a biszbasz is jobban áll, tehát akár maradhat. Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy a pólód színe tökéletes. A fekete, lila, sötét és középszürkék, sötétkék, fehér, esetleg sárga talán jobb lenne. Mivel az arcod kissé püffedtnek hat, főleg hogy látszik a homlokod, ami viszont keskenyebb, ezért alapesetben kipróbálnám, hogy a szakálladat nem lekapni simára, hanem trimmelni. Ez keskenyíti az arcot. A probléma viszont az lenne, hogy nem tudom az álladon miért van az a kopasz folt (ott nem nő?) meg hogy bajusznál kicsit kiáll a csont, nem kéne hangsúlyozni illetve az arcon is van egy beöblösödés a szakállvonalban. Lehet, hogy ezek miatt nem nézne ki jól. Talán valamilyen kompromisszummal kivitelezhető. Opcionális az állat két oldalról szegélyező szakáll. A hajaddal két dolgot csinálnék. Ha tud hosszabbra nőni, akkor punkot csinálnék belőled, ha nem, akkor kipróbálnám kopaszon. (bár ez utóbbinál azért a hátsó fejforma is számít) A mostani hajad a homlokodnál kicsit furán töri a homlokvonalat. Amennyiben kopasz vagy és nem látszik a hajad színe többféle színt és árnyalatot felvehetsz, bár a sötét hajnak elég jó perspektívái vannak a ruhapiacon.

Ezek persze csak ötletek, hogy mit próbálnék ki ha lenne egy ilyen fejem. Igaziból így is cuki vagy. Meg azért az ilyesmi arcszőrzet és hajvariálás sokak szerint öregít.

2011. nov. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekem így első blikkre nem jössz be, persze nem vagy unszimpatikus sem, csak épp elájulva sem vagyok, hogy: hűű, de jó pasi!

Nekem a színeid túl sötétek, amiről persze nem tehetsz.

Normálisnak, átlagosnak tűnsz.

Remélem ezt a pólót csak horgászáshoz stb. veszed fel, nem az utcára.

2011. nov. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ma 02:49


wooooow +1

2011. nov. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Nekem tetszik, már amennyire ezt meg lehet állapítani egy fejképből:-) Amit még fontos lenne látni a pontosabb megítéléshet (a fentieken kívül),az a tartásod...

28/N

2011. nov. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj a külsőddel. Nincs olyan kirívó dolog ami zavarhatná a nőket. Kopaszodó? Nabammeg. Az semmit nem jelent, nem mérvadó. Ha a viselkedésed megnyerő stb stb lehetne folytatni, akkor szerintem nem lehet gond. Maximum egy kis önbizalmat kell magadba préselni, hamár ilyeneken gondolkodtél.
2011. nov. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát... pont az az első benyomásom képről is, ami a hosszú monológod után volt. Egy okoskodó, kekeckedő figura, aki a saját hibáit úgy próbálja leplezni, hogy mindenki másba belerúg kicsit. (felesleges amúgy egy ilyen hosszú monológot írni. a kérdést meg nem tudod törölni, csak szólok. :D)

hát gondolom akkor 24 éves lehetsz? Jóval többnek tűnsz, és valahogy az jut eszembe, hogy legalább két kisgyereked van, akik egész nap zilálják az idegeidet. Alapvetően nem nézel ki rosszul, de ez a haj is túl semmmilyen. Olyan vagy, aki elmegy mellettem, és észre sem veszem, jellegtelen vagy. Próbálj valami egyedit vinni a külsődbe (a belsőbe se árt, de erről ugye nem tudok nyilatkozni, meg első blikkre nem ez fog érdekelni senkit).

Fényképet meg inkább olyat tegyél, amin mosolyogsz, és nem épp beszélsz vagy eszel vagy hasonló, és a kamerába nézel. Gondolom pillanatkép, annak is megvan a varázsa, de mivel ez az a fajta, amit észreveszel, hogy épp fotóznak, igazán odanézhettél volna. Ez nekem azt suggalja, hogy nem vagy egyenes jellem. (igen, tudom, nehéz az élet. :D)

Abban igazad van, hogy a külsőd átlagos, azzal nincs probléma, az emberek zömére igaz, és jobb, mint átlag alattinak lenni. :D Viszont a vonzerőd hiánya szerintem az ilyen apróságoknak köszönhető pl, mint amiket írtam, meg képről legalábbis nem jön át semmi kisugárzás. Előbb próbáld magadat meggyőzni arról, hogy vonzó vagy, utána esetleg mást is. :D

22/l

2011. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!