Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A lányomnak a barátai ízléstel...

A lányomnak a barátai ízléstelen ábrát rajzoltak valami nagyon erős filccel az egyik cicijére és sehogy nem tudjuk leszedni. Mégis mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy horogkeresztet, szóval így nem mehet iskolába! Hígítót már próbáltuk, nem jön le csak nagyon csípi szegényt.
2009. máj. 12. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ez kamukérdés


EGyébként csak csatlakozni tudok, hogy rajzoltak a cicijére???? MIért engedte? Meztelenül jár iskolába? Simán mehet melltartóban és pólóban ha nagyon meleg van akkor is.

Idővel lejön...


Addig is alkohol, körömlakklemosó-aceton, vagy furcsán hangzik de van olyan amit alkohol nem, de zsíros krém vagy testápoló esetleg majonéz leszed.


Meg amiket előttem leírtak, azok mind jók voltak. Más nincs.

2009. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Körömlakk lemosó!!!!!
2009. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

hajlakk.:)

közelről kell fújni, hogy follyon és simán lejön..

de kérlek válaszolj, hogy hány éves a lányod, és hogy került oda a rajz..

2009. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szeritemis kamukérdés vagy a kiscsaj kérdezi..
2009. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Túl jóhiszeműek vagytok... Nálunk általános iskolában [20 éves vagyok] a fiúk elkaptak egy lányt hárman, kettő lefogta, a harmadik meg lehúzta a cipzáros felsőjét, ami alatt csak egy melltartó volt. Ha nem segítünk, még azt is leszedték volna... ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN! Ha épp ahhoz lett volna kedvük, simán rárajzolnak akármit.


Azt viszont tényleg nem értem, miért nem mehet így iskolába... Léteznek normális pólók is, nem muszáj kidobni a csöcsöt mindenáron.

2009. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Alkonek, majd utána testápoló mert nagyon kiszárítja a bőrt.
2009. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha azok amiket az előttem írók javasoltak, és nem jött be, akkor irány a bőrgyógyász. Tényleg, hány éves a lányod? Nagyon érdekel. Ennyire rasszisták a mai fiatalok, vagy csak egyszerűen nincsenek tudatában hogy mit csinálnak, ill. mit jelent egy-egy szimbólum?
2009. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

aj te hany eves?

es sztem ha a lanyod engedte hogy rajzoljanak ra akkor nem csak a baratait kene hibaztatni...

2009. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!