Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiatalok közül van valakinek...

Fiatalok közül van valakinek olyan karórája, amit naponta fel kell húzni, vagy már mindenkinek digitális kijelzésű, vagy más fajta quartz órája van?

Figyelt kérdés

2011. nov. 25. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem rendes számlapos órám van, de nem kell felhúzni, elemmel működik.
2011. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem max a nagyon hipsterek között. XD

nekem évek óta sima kis mutatós, fémszíjas órám van, 3 évente cseréltetek venne elemet és kész. :D a modern kor vívmányai. :D

2011. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Végül is ha elemmel működik, akkor az is qartz óra, csak nem digitális kijelzésű.
2011. nov. 25. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1955-ös felhúzós Ruhlám van... szép darab, csak majd fel kéne újítani. Pontosabb mint eddig bármelyik quartz órám.
2011. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Létezik olyan eco óra, hogy reggelente mozgatni kell, hogy folyamatosan ketyegjen. Nagyon környezetbarát megoldás, de fényt elektromos energiává átalakítani képes is van.
2011. nov. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van. De le szeretném cserélni, mert nem szeretem a felhúzkodást, meg hogy órát kell keresnem ahhoz, hogy beállítsam.
2011. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!