Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! Létezik ilyen alapozó?

SOS! Létezik ilyen alapozó?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok bőrhibám van ..májfolt anyajegyek pattanások.. Az lenne a kérdésem hogy létezik olyan alapozó ami még az anyajegyeket is elfedi vagy legalább a májfoltokat és viszonylag elérhető áron?

Előre is köszönöm:)


2011. nov. 26. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik
2011. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre nagyon jó pl. a Vichy- Dermablend alapozó. Nekem is volt és tényleg rendesen fed.

[link]

2011. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
32%

Alapozóval csak jobban elrontod a bőröd.:/

Az egy dolog h eltünteted de egyre több lesz és egyre rondább lesz az arcod. Én a púdert ajánlanám lehet h nem tünteti el olyan nagyon a dolgokat de legalább nem lesz belőlük egyre több :)

2011. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagyon belemegyünk, akkor elsősorban és sem alapozót ajánlanék, csak ugye ez volt a kérdés. A legjobban egy bőrgyógyász tudná "elfedni" a bőrhibáidat. :)
2011. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Bőrgyógyásznál már voltam és javult a helyzet csak az anyajegyek zavarnak..:/

2011. nov. 27. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
A Vichy Dermablend tényleg jó.A extrém módon bőrhibád van(pl. égési sérülés, tetoválás), akkor szintén ennek a márknak van egy kis tégelyes változata,ami mégtöményebb.Ha nem akarsz annyira sokat költeni, akkor vegyél a Douglesban Artdeco Camouflage krémet(több árnyalatban van), az kb. 2500Ft, és mindennapi használat mellett is hónapokig elég. Pici tégely, de ez ne tévesszen meg. Ettől igazán szép lesz a bőröd, és még vízálló is.
2011. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] nézd meg szerintem a boltban ;)
2011. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!