Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek is lefolyik az avonos...

Nektek is lefolyik az avonos szemceruza és szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Kb. fél napot bír ki és már fekete árkok vannak a szemem alatt.
2011. nov. 30. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
melyiket használod?
2011. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem is ! a spirál-t azt azért se szeretem mert nekem a szempillámat össze ragasztja nem meg dúsítja :S
2011. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs az avonos spirálokkal, évek óta használok super shockot.
2011. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem is Super shock van, ill. kitekerhető szemceruza, amiben elvileg csillámok vannak, de nem nagyon látszik. Alsó szemhéjről jön le. Szép amúgy, könnyen kezelhető és jól is nézek ki bennük, csak sajnos rövid ideig.
2011. nov. 30. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem a legdrágábbtól a legolcsóbbig lefolyik.. próbáld azt, hogy "kiszárítod", kitekerve hagyd egy éjszakát!


a spirál nekem mindig tökéletes, supershock.

2011. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha könnyezel vagy zsíros a bőröd és nem használsz vízálló szempillaspirált és nem alapozóval és porpúderrel teszed tartósság a sminket, ahogy azt kell, akkor előfordulhat, hogy lefolyik... Ajánlom figyelmedbe az Avon 1 estés sminkiskoláját. Kérdezd erről a tanácsadódat! :)
2011. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én SuperShock Maxot használok felváltva egy Maxfactor False Lash Effect Fusionnel, és az Avon sokkal folyósabb. Főleg mikor felkenem, akkor könnyen maszatol, de ha megszáradt nincs vele gond, akkor már nem szokott lejönni. Nekem sajnos eléggé irritálja a szemem, ha véletlen belemegy, úgyhogy valószínűleg maradok a Maxfactornál.

A tekerős szemceruzájukat ki akarom majd próbálni, barátnőm azt használja, és nagyon bevált neki. Nem szokott elkenődni.

2011. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
09:36-ra hogyan tegyem a spirált és a szemceruzát tartóssá? a pilláimat mégsem alapozhatom le. Egyébként használok alapozót meg púdert is, de attól még az alsó szemhéjról lefolyik a ceruzavonal meg a spirál
2011. dec. 2. 07:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezer éve Colortrendes szempillaspirált használok. Nekem sose folyik el, sőt használtam más Avonost is de az sem. Amúgy szemceruzával kapcsolatban meg egyetértek az előttem szólókkal fontos hogy hogy van alapozva! Sőt akár végig kell menni rajta egy kis szemhéjpúderrel, vagy csak szimplán egy fülpiszkálóval el"maszatolni" hogy ne legyen annyi felesleg rajta.

Egy fotózásra sminkeltem magamat, és mint látszik nincs annyira éles vonala a szemceruzának, mert kis szemhéjfestékkel végigmentem rajta utólag:

[link]

2011. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

egy darab vonalat szoktam húzni alul és felül, lent teljesen a szempilla vonalában, oda nem tudok alapozni semmit.

A sminked nagyon szép!

2011. dec. 3. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!