Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Napszemüveget hol érdemes...

Napszemüveget hol érdemes venni úgy általában?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék drágát venni, nagyon maximum 3000 Ft-ig. Viszont tényleg UV szűrős kellene h legyen, mert nem akarom károsítani a szemem. Honnan lássam egy napszemüvegen, h az most tényleg jó? Hol merjek venni? Lehet pl. Rossmanban, kínaikban, Photo Hallban, bizsuzsban... kinek mi a tapasztalata? Segítsetek, köszi :-)
2009. máj. 14. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy a Rossmanból és tök jóó + a H&M-ből is van nekem 1 + Mango-bol is éss ezek nem annyira drágák, sztem nézd meg őket;) jahh éss ezek védik mind a szemet (vagyis amit én vettem)
2009. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly egy bev.központban vettem(Kb.1500 körül volt)Bevizsgáltattam mikor volt az az országos ingyenes vizsgálat,és teljesen UV szűrős volt.Tehát olcsóbban is lehet napszemcsit venni,ami megbízható.
2009. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) Bár kínaiban azért nem merek venni :D De a rossmannban megnézem a kínálatot ;-)
2009. máj. 14. 13:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Nah, voltam Rossmannban, vettem solaryst 1999-ért. Nekem jónak tűnik :-) Bár még a Nap nem süt, így még várhatok a kipróbálással :D
2009. máj. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!