Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt szemöldök piercingg...

Begyulladt szemöldök piercinggel mit érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Sterilen szúrták, begyógyult szépen de most 2 hónap után egy gennyes pattanásszerű duzzanat nőtt a tövébe. Fémérzékeny nem vagyok több pc is van rajtam évek óta gond nélkül. Szemöldökbe már volt régebben is és akkoris ugyanígy begyógyult aztán begyulladt, műanyagra cseréltem nem használt, végül kivettem mert vadhús kezdett nőni. Alkoholos és kamillateás ecsetelés sem segít, egyéb ötlet?
2011. dec. 19. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem kend be valmilyen kremmel, gyogyszertarban lehet venni az egyik baratnőmnek is az segiett, vagy esetleg tegyel ra jeget...az leviszi a dagadást.. remelem hogy segitettem xD
2011. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötlet! Esetleg hogy milyen krém volt arra emlékszel? körömvirágkrémre tudok saccolni
2011. dec. 20. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!