Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hölgyeim mi a veleményuk...

Hölgyeim mi a veleményuk erről a parfumről: Aquolina Pink Sugar Eau De Toilette?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
kislányoknak oké, felnőtt nőknek már túl gyerekes ,émelyítően édes.
2011. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olyan,mint a vattacukor...
2011. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az elsővel értek egyet, tipikus tinilányos illat, egy 16 évesnek oké még.

Egy nőnek, pláne hölgynek már nem való, inkább valmai kifinomultabbat kéne. Persze van, aki oda meg vissza van érte, iszonyat erős, nagyon tucat, mert minden 2. tinilány ilyet használ, de múltkor majdnem sírva fakadtam, mikor egy 40+-os, ciklámen rúzsos, szőkített, nagy hajú nőn éreztem... xD

2011. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Röviden: borzasztó. Ahogy már írták, tinilányos-p*csás tömegillat, én valami egyedibbet választanék.
2011. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen csak ennyit szerettem volna!espont egy 16ev korul kis holgynek lesz remelem beletrafaltam!:)
2011. dec. 20. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 16 éves, és van minimum 10 rózsaszín ruhadarabja + vmelyik szörmés is, akkor teljesen beletrafáltál.

Mondjuk ami azt illeti én már goth lányon is éreztem ezt az illatot.

Mondjuk nekem túl tömény, de valamiért mégis szeretem, metrón, buszon már a másik végéből is érződik, talán ezért. Hosszútávon kicsit orrfacsaró lehet. Olyan lánynak nem ajánlanám aki nem akarja/szereti felhívni magára a figyelmet.

2011. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!