Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy eredeti-e?

Figyelt kérdés
Rendeltem külföldről egy Ice Watch órát, de nem tudom eldönteni, hogy eredeti-e.. 9000 ft volt, és külföldön olcsóbb, de kicsit gagyinak tűnik.. 7 helyen bele van írva h Ice Watch, akár csak az eredetinek.. szerintetek ?
2011. dec. 25. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
küldj róla képet
2011. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LadyLee ***** válasza:
89%
Az Ice Watch azért nem egy Doxa. :) Az egy eléggé gyagyi óra, tehát ha azt tapasztalod, hogy bóvlinak tűnik, valószínűleg eredeti.
2011. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben ugyanolyan mint az eredeti, csak szerintem kicsit nagyobb:DDD és ettől olyan gagyi.
2011. dec. 25. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, hogy eredeti. külföldön olcsóbban meglehet venni ha netről rendeled.
2011. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az ice watch-nak különböző méretei vannak: small, unisex, big, big big
2011. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sikerült akkor a bigbig-et rendelnem.:(( csunya:/
2011. dec. 26. 02:10
 7/7 anonim ***** válasza:
muti már meg :)
2012. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!