Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő? Meddig m egy...

Mennyi idő? Meddig m egy ösze? Fültágító

Figyelt kérdés
szal most 5 mm es a fülem. mennyi az a legrövidebb idő, amíg a legrövidebb idő alatt ki tudom tágítani 11 mm re? és az összemegy még? meddig megy össze? tom h emberfüggő, de csak kb.
2011. dec. 25. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
5-ös az összemegy, a 11-es az kb 5ösig. Amúgy mióta 5 mm-es? Ha ma tetted bele, akkor kb 4-5 nap múlva tágíthatod tovább. De ne egyből 11-esre. Kb 7-esre. Ha bármi kérdésed van még, akkor írj privátba! tudok segíteni :))
2011. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ember függő h mennyi idő alatt. ha gyulladt, sebes, gennyes füleket akarsz és bírod a fájdalmat egy nap alatt is kitágíthatod. :'D am sztem 1 hét alatt simán ki lehet tágítani annyira... csak nagyobb az esélye h begyullad. úgyh inkább fokozatosan csináld, de biztosan. én is itt rontottam el. h kapkodtam.
2011. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
12 mm-erig össze megy.... de aztán nem ;)
2011. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!