Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok valami jó alapozót...

Tudnátok valami jó alapozót ajánlani, ami természetes hatást nyújt, és elfedi a bőrhibáid, főleg a pattanásaid!?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni, hogy ki milyen alapozót használ. Nekem nagyon pattanásos lett az arcom mostanában, pedig régen nem volt az, sminkelésben nem vagyok nagyon otthon. Kétféle alapozóm van, ami pár 100 forintba kerül Soliteint, és Cecilia a nevük.Ezt felviszem a bőrömre, egy alapozó szivaccsal, de olyan foltos, és nem szép tőle az arcom, lehet ,hogy nem a megfelelő színt választom, vagy nem tudom. Világosabb bőröm van. Egyáltalán hogy kell alapozni ?: D Mi kell még az alapozóra? púdert nem szeretek használni, mert olyan mű lesz az arcom. Hallottam még a korrektorról, de abból sem tudom milyet vegyek. Szeretnék egy olyan alapozót ami nem az arcomat fedi el, hanem csak a bőrhibáimat. Kérlek adjatok tanácsot aki ért hozzá! Köszi :)
2011. dec. 27. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Korrektort, alapozót és púdert együtt ajánlott használni a legjobb hatás kérdekében: korrektor a bőrhibákra, alapozóból csak jó minőségűt használj, a pár százasok annyit is érnek - jók 3000-nél kezdődnek, meg ott, hogy L'Oreal, akár folyékony, akár por állagú (én por állagú ásványi alapozójukat használom), arra meg a kőpúder. Ha jól csinálod és jó színeket választasz, akkor a hatás egyáltalán nem mű. Google tud segíteni, rengeteg sminkeléssel kapcsolatos blogot talál, amikben az alapoktól indulnak.
2011. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos egy szép sminket 5000alatt nem úszol meg (és akkor még eléggé keveset mondtam). megtisztított bőrödre vigyél fel bázis krémet (oriflame-s kb 2000ft) ez arra jó,hogy elhagyhatod a púdert, mert ebbe a bázisba jobban tapadnak a sminkek. utána az alapozó (nehogy 100ft-ost,akkor inkább ne is sminkelj) (én kézzel szoktam,úgy természetesebb hatást érhetsz el vele). végül egy kis pirosító/bronzosító.no most a bázis úgy kb 2000ft az alapozó (vegyünk egy közepes kategóriájú maybelline-t 2500ft a pirosító mondjuk avonos 1500ft. ezekkel inkább ne spórolj mert csúnyán megsínyli a bőröd hosszabb távon.
2012. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat :)
2012. jan. 9. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!