Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet elkerülni körömfe...

Hogyan lehet elkerülni körömfestéskor, hogy buborékok keletkezzenek a levegőtől?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne rázogasd a lakkot.
2012. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem rázogatom, úgyhogy nem ezzel van a gond.

A körmön keletkeznek a buborékok néha, ha esetleg nem világos.

2012. jan. 1. 13:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaj én ezzel mennyit kínlódtam.

Először is alaposan le kell tisztítanod a körmöd a zsíroktól és mindentől amitől a lakk nem ragad a körmödre.

Simára le kell polírozni még lakkozás előtt.

Alaposan nyomd rá az ecsetet, és ne húzd végig sokszor mer felszedi az alatta lévő réteget. Inkább várj egy kicsit az új réteg felvitelével.

A lakk legyen egy kicsit hígabb, ha sűrű oldd fel körömlakk lemosóval.

Röviden ennyi. Sok függ a lakk minőségétől is meg hogy milyen régi.

2012. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) Le szoktam tisztítani és polírozni a körmömet, de tényleg sokszor felemelgetem:)
2012. jan. 1. 13:58
 5/12 anonim ***** válasza:

NEm szabad polírozni, mivel érdes felületre jobban tapad. És lakklemosóval hígítva tönkreteszed a lakkot, vegyél drogériában lakklemosót.

Egyébként két réteg között várd meg, h megszáradjon a lakk, és nem lesz buborékos. Fújni sem szabad, mert attól is buborékos lesz.

2012. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg szoktam várni, amíg megszárad. Bár a teljes száradáshoz (amíg attól sem sérül a lakk, ha picit megkarcolom a körmömet), kell egy óra...Ezt is ki kell várni 2 réteg felvitele közt?
2012. jan. 1. 15:26
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak mert nem szoktam kivárni, mégse lesz buborékos mindig, meg csak pár köröm, soha nem mind.
2012. jan. 1. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Amikor én nem políroztam le simára sosem lett teljesen sima a lakk.

Egy jó minőségű lakk ráragad a sima körömre is.

Max nem kell tükörsimára, csak annyira, hogy ne legyen látványosan rücskös.

2012. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, nem is várom el a profi lakkozást magamtól, annyira nincs jó kézügyességem, de azért elég ronda tud lenni, ha rücskös.

Pedig jó minőségű lakkokat használok, soha nem használok "névtelen", pár forintos dolgokat...

2012. jan. 1. 16:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ja, nem lesz teljesen egyenletes, de így szépen csíkokban vékonyítjátok el a körmötöket...

Egy műkörmös.

2012. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!