Ki melyiket szereti?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja, smink nélkül szebb vagyok, így nem "viselek" sminket. Bár a 6 kg alapozós lányok és a rosszul kifestett szem undorító. Fiúk/Lányok, ti hogy vagytok ezzel? Szeretitek ha van smink valakin, vagy nem?
2012. jan. 2. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én párom is jobban szereti, ha nem festem ki magam. Itthon nem szoktam, sőt sokszor munkába sem, csak ha megyek valahova. De mivel ilyen nem túl gyakran fordul elő, nagyon kell figyelnem, hogy ne kenjem el a festéket, pl. ha viszket a szemem. Szeretem, ha ki vagyok sminkelve, de anélkül sokkal "kényelmesebb".

23L

2012. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért smink és smink között is van különbség, ezt kéne felfogni.

A jó smink az, ami nem feltűnő, mégis kiemeli azt, ami szép, és elrejti azt, ami előnytelen úgy, hogy nem lehet észrevenni.

Na, én így sminkelek.


A hangsúlyos sminkelésnek is megvan az ideje, az nem hétköznapokra van. Miért ne emelhetnénk ki, ami szép ?

2012. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok vele mint az utolsó. Nekem is mondták hogy sokkal szebb vagyok smink nélkül, de én úgy nem érzem jól magam. Úgy érzem mintha "mesztelen" lennék :) Alapoót nem is használok, csak spirál meg esetleg szemceruza, de csak mértékkel.


Sötétebb, hangsúlyosabb szemeket csak alkalmakkor használok, pl. szilveszter vagy nagyobb bulik.


19/L

2012. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én mindig sminkelek, suliba

csak a szemem emelem ki és a szemöldököm, de az elég hangsúlyos, mert szemüveges vagyok és így jobban érzem magam

2012. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!