Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy műkörömokta...

Mennyibe kerül egy műkörömoktatás és mennyi idő alatt lehet letenni? S mennyibe kerül az indulófelszerelés, ha vállalkozásba kezdenék?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy műkörömoktatás és mennyi idő alatt lehet letenni?

S mennyibe kerül az indulófelszerelés,ha vállalkozásba kezdenék?

Megéri foglalkozni vele?


2012. jan. 2. 12:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

iskolafüggő az ár. ami jó, az olyan 150+felszerelés, anyagok. Vagy még több. Az, hogy valaki megcsinálja az okj-s vizsgát, nem jelenti azt, hogy tud is körmözni. Ahhoz több kell, hogy a vendég is megmaradjon. Rengeteg gyakorlás, amiért még nem lehet pénzt kérni.

Kb legalább fél milla beindítani a vállalkozást, és ahhoz, hogy ki tudj szolgálni minden igényt, több technikai, és díszítő továbbképzés elvégzése.

És annak éri meg, aki tényleg profi benne. De ez nem fél év, hanem évek kérdése. az első pár év ráfizetés általában.

2012. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

150 000 ft körül hallottam én is.Viszont az előbb a keresőbe beütöttem s 30 000 ft körül jött ki a tanfolyam.

Mi a különbség a kettő között?

S az indulófelszerelés 200 000 ft-ból kijön?

2012. jan. 2. 13:30
 3/29 anonim ***** válasza:

a 30 ezres tanfi az nem okj-s, hanem egy gyorstalpaló, ahol aztán végképp nem lehet megtanulni semmit, nem mellesleg, a vállalkozóit sem lehet kiváltani vele. azt csak okj-vel lehet. alkalmazottként lehet az oklevelessel dolgozni, dehát 1. nem lehet igazán alkalmazottként elhelyezkedni, mert senki nem keres alkalmazottat, 2. senki nem akar egy nulla tudással rendelkezőt alkalmazni.


Az alapcsomag egy dolog, de ahhoz még kismillió meg egy olyan kell, ami kell egy szalonban. én pl havi 50-100 ezer között költök alapanyagra, díszítőre.

2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Munkanélküli támogatja a 150 000-rest?Még gyesen vagyok itthon.
2012. jan. 2. 15:04
 5/29 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kell megkérdezni, de mivel nem hiányszakma, erősen kétlem. 6-7 éve még támogatta.
2012. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták, azokat nem ismétlem. A munkanélküli évente max egy embernek támogatja a műkörmös képzést, de arra is sok a jelentkező. Tavaly nekem ezt mondták, úgyhogy összespóroltam az árát. A vége 300 ezer fölött volt, mert fogyott az anyag, kellett venni néhány dolgot...vállalkozóim még nincs, ki akarom várni, hogy mennyire emelik fel a fizetendő dolgokat.
2012. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

A 300 000 ft az a felszerelés volt vagy abba már a tanfolyam díjja is benne volt?

Mennyi idő a tanfolyam?

S csinálod a szakmát?

2012. jan. 3. 09:05
 8/29 anonim ***** válasza:
Vizsgával, anyagokal, útiköltséggel, mindennel együtt volt ennyi. Jelenleg munkát keresek.
2012. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A anfolyam pedig 4 hónap volt. A Crystal Nails képzését csináltam.
2012. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Csak hétvégenként volt a tanfolyam?Mert ez akkor nagyon hosszú.S hogy-hogy nem tudsz elhelyezkedni a szakmába?

Elég sok helyen olvasom,hogy műkörmöst keresnek.

Ez akkor kamu????

Egyébként van munkahelyed vagy munkanélküli vagy?

Én még gyesen vagyok a kicsivel,de 4 gyerekem van.

2012. jan. 3. 15:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!